Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak le az édességgel?

Hogyan álljak le az édességgel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen akárhogy próbálok ellánállni a csábításnak, mindig beadom a derekam és megeszek (minimum) egy szelet csokit. Ha valakinek van valami jó módszere hogyan szoktassam le magam az édességekről, nyugodtan megoszthatja velem😅. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 26. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

AKARAT!

Amúgy egyél gyümölcsöt, és minden reggel mondjuk egy bögre kakaót (nem a cukrozott, zsíros fajtát, hanem a holland kakaópor változatot, kókusztejjel/rizstejjel). Hosszú távon jobban megéri egy kis "csalás", a mindennapokban.

Amúgy vannak reform sütik, túrós, diétás változatok, próbáld ki azokat.

2017. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*bocs a sok amúgy miatt :D
2017. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálkozok ezekkel, remélem beválik :) köszönöm a segítséget
2017. márc. 26. 10:00
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

A gyümölcs annyira nem jó opció, ha én inzulinbetegként azt reggeliznék, fél óra múlva meghalnék az éhségtől, újabb fél óra múlva elájulnék.

Készíts diétás édességeket, amik lassan szívódnak fel, sokáig eltelítenek. Teljes kiőrlésű gabonákból, magokból készíthető egészséges müzliszelet, pl. főtt kölesből kókuszgolyó, hamis túrókrém. Nem muszáj lemondani az édességekről, csak át kell gondolni az alapanyagok megválasztását.

2017. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Szerintem egy szelet csoki egyáltalán nem a világ vége - ha ennél megtudnál állni, akkor semmi gond nem lenne. Én is ezzel a problémával küzdök, nekem az segített hogy beleépítettem a napi kcal adagomba, így nem éreztem bűnözésnek (könnyebb volt megállni a folytatást, tudván hogy nem rontottam el a célt) és mellé 3-4 dbra vágtam pl.egy Sport szeletet. Megittam vele egy teát, és pl.leckeírás közben 20 percig is eltartott a kis uzsonnám :) a sport szelet kielégítette az édesség igényemet, a forró tea pedig eltelített.
2017. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
moss fogat mikor kivanod, dugd el a csokit, adomanyozd el, foglald le az agyad vmivel h ne arra gondolj, egyel sot.
2017. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Valószínűleg azt csinálom amit az 5. válaszoló. Beleépítem az étrendembe, de csak mértékkel.
2017. márc. 26. 10:30
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Aki beepiti az etrendjebe az sztem sanyargatja magat..sokkal jobb rendes alapanyagokkal elkesziteni..most aki feloszt egy tabla csokit az elobb utobb ugyis odajut hogy megeszi az egeszet..eleg egy kicsit rosszabb nap es a mertekletesseg odalesz..hosszutavon ez nem tarthato..nem veletlen kell minden egeszseges eletmodba kiiktatni a lisztet meg cukrot..ez olyan mint a cigi meg az ivas..elvezeti cucc..az emberek 90%a 1-nel nem tud megallni..a cukor is olyan elvezeti hormonokat szabsfit fel hogy a tablacsokibol rosszabb 1 kockat megenni mint egyet se..mert ha kicsit megeszel akkor jobban fogod kivanni utana az egeszet,mintha bem is ettel volna..es ez utana mar onsanyargatas lesz..hiaba szepitik itt sokan...
2017. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Huhh ezt eddig nem is tudtam :$
2017. márc. 26. 12:22
 10/14 anonim válasza:

#5 vagyok. Először kezdj olyannal, amit nem kell beosztani (csokiszeletek). Ne egy hétre előre vásárolj be belőle, hanem aznap az aznapit (ha megtudod oldani). Én egyébként nem éreztem sanyargatásnak (az elején nehéz volt de én a fogyás miatt csináltam és ahogy láttam az eredményt egyre könnyebb volt megállni) de ez nyilván emberfüggő.

Később ha már hozzászoksz a beosztáshoz nyugodtan vehetsz tábla csokit, mert megtudod állni hidd el :)

2017. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!