Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen?

Klasszikusnarancs kérdése:

Narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Tudom rengeteg ilyen kerdes van , Bar en meg is felteszem itt , mert jobban szeretek közvetlen valaszt kapni , esetleg ha valaki uzenetbe ad tanácsot , Es eltudok vele beszelgetni annak is orulok !!


19 éves lany vagyok.

Es 65 kg

Egy ket hete , lefenykepeztem hoy hogy neztem ki Es hogy fogok június környéken.


Nagyon nagy gondom a te szemmel nincs , jarok konditerembe Es minden masodik nap ugralokotelezek. Dietazom is .

A lisztet teljesen elhagytam az etrendembol. Cukrot pedig nagyon neha meg "élvezem"

Ez alatt a ket het alatt azt vettem eszre hogy a hasambol,mellem bol ment le. A combombol nem igazan Es ami nagyon zavar hogy a csípőből semmi , pedig oda hizok nagyon sajnos .


Es a legfőbb gondom a narancsbőr ....

Nem vagyok kover , kis felesleg van rajtam (65kg-173cm)

Edzek Es dietazok de a narancsborom megse mozdul.

3 honapja edzek de csak 2 hete dietazom.

De a narancsbort sehogy Nemtudom eltüntetni. Olvastam hogy méregtelenítő kúrák hasznosak a narancsbőr ellen. A Zold tea is hasznos (iszok 2 csészevel mindennap mert naturban szeretem amugy is )

De esetleg valami tanácsot hogy Miert nem történik semmi a narancsborommel ,hiaba fogyok...

valakinek tapasztalat? Ami bevált ?

(40Ft-os cuccokat nem vasarolok , krémek se segítenek ,Koszi)



2017. ápr. 2. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

A diétától függ hogy miből fogysz.

Ha rosszul van összeállítva akkor csak az izomtárfogat változik éhezik ki,míg a zsír megmarad.

Amint ideális tartományba viszed a testzsírt,úgy fog eltűnni a narancsbőr.

Meg eleve még csak 2 hete megy a diéta.

Szóval mérj testzsírszázalékot és célozd meg a 17-18%-ot,ott nem lesz már rajtad narancsbőr.


A méregtelenítést pedig a veséd és a májad végzi.Nincs ilyen,hogy méregtelenítő kúra.Legfeljebb a paleo táplálkozást lehetne annak nevezni,mert az nem tartalmaz allergiázó anyagokat,mint a tej,vagy a glutén.

2017. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar megkértem a testzsirom . Sajnos sok 30 as , mennyi időn belul lehet azt levinni 17-18 körülire ?
2017. ápr. 2. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

"Legfeljebb a paleo táplálkozást lehetne annak nevezni,mert az nem tartalmaz allergiázó anyagokat,mint a tej,vagy a glutén."


És nyilván nincsenek benne anafilaxiás sokkot kiváltó diófélék sem, se hal, se tojás, se kagyló, se rák, se paradicsom, se gomba, se uborka, se málna stb.


A glutén, laktóz, tejfehérje pedig nem allergiát, hanem intoleranciát vált ki, vagyis emésztési problémákat.

2017. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

30% az rengeteg.

Ha profi a diétád,fokozatos a ch csökkentés és tudod tartani a heti negyed-fél kilós fogyást akkor kb 3 hónap.


viszont ezzel van egy kis gond a te esetedben.

Hogy akkor te skinny fat vagy,ideális arányok mellett van az elzsírosodott test,fejletlen izomzattal.

így neked nem diéta kell,hanem testkompozíció átalakítás.

először kellene egy jól belőtt étrend,minimális kalória plusszal és konditermi edzés.

ezzel szépen lassan átalakulna a tested összetétele úgy,hogy közben végig ugyanolyan súlyon mozogsz.

példával-

[link]

ugyanolyan a súlyuk,de mégsem egyformák,mert az egyik zsíros izomtalan formátlan,a másik pedig zsírmentes formás.

2017. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!