Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel mit érhetek el?

Ezzel mit érhetek el?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék lefogyni, ezért az alábbi dolgokat találtam ki (csak nem tudom, hogy működnek-e):

-ha szomjas vagyok, akkor nem csak pl egy negyed pohár vizet innék meg, hanem egy egésszel (úgy értem, hogy bármikor, ha inni kezdek semmikor sem ihatok csak felet pl hanem mindig egészet) ezáltal akarnám növelni a napi vízfogyasztást

- nem nassolok semmit étkezések között max korpás kekszet, amit amúgyis nagyon szeretek:D

- minden nap edzenék valamit (guggolások, felülések, ilyesmik)

-az eddigi adagjaimat megfelezném (amennyit eddig ettem mondjuk vacsorára, annak csak a felét enném meg mostmár)



2017. ápr. 2. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogalmunk sincs róla, mit és mennyit eszel, vagy mennyi kalóriát égetsz.

Lehet, hogy még a lefelezett adagokkal is kalóriatöbbletet vinnél be, lehet, hogy veszélyesen koplalnál.

Írd meg a nemed, korod, testtömeged, magasságod, derék és csípőbőséged és a napi menüdet mennyiségekkel, és akkor akár már lehet, válaszolni is tudunk...

2017. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt, hogy azt is írd meg, mit, mennyit sportolsz hetente...
2017. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi lemaradt:(

16/L, 170cm, 70 kg

Alapjáraton elég sokat eszem,de most egy példával fogom szemléltetni. 4 rántotthúst ennék meg ebédre, de így "csak" 2-őt fogok.

Edzés gyanánt heti 2x járok spinningre, valamint itthon éppen egy challenget csinálok, amit a pinteresten találtam. (Egy táblázat, benne, hogy napi hány guggolás, felülés stb.-t kell csinálni és minden nap ezek ugye növelve vannak) egyébként 30 napos ez a challenge vagy minek nevezzem:D

2017. ápr. 2. 17:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Derékbőséggel és hasonlókkal nem tudok szolgálni mérőszalag hiányában😅
2017. ápr. 2. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Az étrendedről továbbra sem tudunk sz...rt sem. Oké, akkor két rántott hús, de mit eszel hozzá? Mi és mennyi a többi étkezés?


Ha fogyni szeretnél, egy jó 1500-1800 kcal-os napi étrendet kéne összeállítani (minimum) és kiszámolni a fehérje-zsír-szénhidrát arányt.

2017. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!