Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most már tényleg elegem van,...

Most már tényleg elegem van, miért nem tudok a családomnak megfelelni?

Figyelt kérdés
176 cm 70 kilóról állandó idegesítések árán sikerült lefogynom 60 kilóra. A gond hogy most meg azzal idegelnek, hogy le kell cserélni a ruhatáramat, ne vegyük be a nadrágokat, mert lehet hogy hízni fogok. Viszont én most boldog vagyok, 70 kilósan egy nagy fenekű tehénnek éreztem magam, ráadásul közel jártam ahhoz, hogy magas vérnyomás miatt gyógyszert írjanak fel. Erre az a duma, hogy a súly semmiben sem befolyásolja a vérnyomást.Most alacsony és normál értékben van a vérnyomásom, ez nem lehet véletlen! Eszem ágában sincs visszahízni, és újra undorítónak érezni magam a bőrömben.
2010. máj. 12. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Barátnőm 170/ 72 és gyönyörű, az alakja is jó.

Szerintem a vérnyomásod az idegeskedéssel függ össze.

2010. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Bocs kérdező, de szerintem Neked valami baj az agyaddal.
2010. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mégis miért?
2010. máj. 12. 17:31
 4/16 anonim válasza:
77%

Boldog vagy? Akkor hol itt a kérdés? Nem ez a lényeg? Nem a családodnak kell megfelelni, a fő az, hogy Te jól érzed magam.


(Amúgy meg a súly tényleg befolyásolhatja a vérnyomást, ne dőlj be az ilyen hülyeségeknek.)

2010. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nemcsak én láttam magam nagy fenekűnek, hanem a család is napról-napra szóba hozta, hogy olyan nagy a feneked, nem lehet rá nadrágot kapni...
2010. máj. 12. 17:32
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Azért 70kg még nem olyan vészes, hogy befolyásolja a vérnyomásod. Inkább a táplálkozással lesz itt a probléma.

És ne érdekeljen a családod véleménye ilyen esetben!

2010. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah és lehet, hogy pont az állandó piszkálódás is közrejátszott ebben!
2010. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jah! Értem. :) Tényleg boldog vagyok. Csak mivel kifogytam a legtöbb ruhámat, édesanyám elkezdett veszekedni velem, hogy hízzál meg fiam, mert nem akarok nadrágra költeni. Ezen húztam fel magam.
2010. máj. 12. 17:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaj, szegény:S Miért zavarja őket egyáltalán bármi a súlyoddal kapcsolatban? 70kg sem gáz, és a 60 sem!

És gratulálok, hogy véghez vitted:)

2010. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hízz vissza szerintem. Lehet találni olcsóbban is jó nadrágokat, csak rá kell szánni egy kis időt :)
2010. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!