Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi sok lenne egy napra?

Ennyi sok lenne egy napra?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok:

Reggelire ettem:

- 2 szelet kalács, vajjal

Ebédre ettem:

- 1 kifli, medvesajttal és 2 szelet trapistával.

Vacsorára ettem:

- 5 szem eper


Ma tornáztam másfél órát.

Nagyon sok lenne ennyi?


2010. máj. 12. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Az epret kivéve csupa zsíros és lisztes dolgot ettél. Rengeteg zsír, rengeteg szénhidrát, zöldségek, sovány húsok sehol. 5 szem eper nem étkezés, szóval kétszer ettél egész nap.. ezt koplalásnak hívják, legalábbis a szervezet szempontjából. Teljesen rossz!


Edző

2010. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyan lenne jó?
2010. máj. 12. 18:36
 3/6 anonim válasza:

sok? sok? sok?

ha fogyózol akkor biztos, az edző tudja:D

ha nem akkor te jóég! hol a paprikáskurmpli? a pörkölt? a rántott hús? a borsófőzelék?:D

2010. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy lenne jó, hogy sok fehér húst eszel, lehetőleg roston. Hozzá barnarizst, pároltzöldségeket... Napi 5-6 kis étkezés, sok folyadék, de nem cukros löttyök! Ásványvíz, cukormentes tea.
2010. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs a kajáddal, kivéve, hogy ez legfeljebb a reggeli és a tízórai...kevés a fehérje....

inkább egy normális étrend kellene: [link]

[link]

2010. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés.

Ebédre egyél rendesen főtt ételt. Sovány húst (csirke, pulyka, hal), salátát, párolt zöldséget vagy főzeléket.

Reggelire szerintem jó egy szendvics vagy műzli egy kis joghurttal és gyümölccsel.

Vacsorára egyél valami salátát egy kis sajttal, joghurttal, tojással...

És egyél uzsonnát is meg tízórait. Válassz valamilyen gyümölcsöt. pl. almát, banánt, epret


20/L

2010. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!