Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 10 kilót fogyni 2...

Lehetséges 10 kilót fogyni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Mármint úgy,hogy egészséges és tartós.Sajnos nem értek hozzá és nem tudom mit kell enni vagy,hogy kell mozogni.A kajába a mennyiségnél vagyok gondba.Hogy lenne a legjobb?Valaki leírná nekem rendesen? 15/l 160/63:( Remélem rendesen tettem fel a kérdést,még új vagyok)
2010. máj. 12. 19:42
1 2
 1/11 Ammarilys válasza:
100%

uristen de jó lenne ha 63 kg lennék :D

am én 2 hó alatt fogytam 8 kilót.de abbol csak a 2. hónapba jártam el midnen második nap kondiba.és nem is kinoztam magam,csak egyszerüen nem kivántam az édességeket.amugy normálisan ettem.persze 6 után nem.

2010. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én a csokit szeretem nagyon azt se tudom,hogy fogom kibírni,ha nem eszek:D
2010. máj. 12. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha megfigyeltek vékony embereket pl fizikai munka közben, sokat mozognak és gyorsabban, állandóan mozgásban vannak. ezért még akkor se fognak hizni ha 2-3x annyit esznek mint az elhizottak, nos neked ugyanezt kell csinálnod és fogyni fogsz, annyit kell enned és mozogni mint egy soványabb lány.Akiknek a többsége valszeg sokat besegit a házimunkában vagy sokat csavarog, vagy mindkettő.
2010. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ammarilys válasza:

első vagyok:

csoki függő vok,de akkor nem is kivántam.ááhh..már egy csomoszor belekezdtem megint,de egyszerüen nem vagyok olyan mint anno tavaly azalatt a két hó alatt :S

2010. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Figyelj: 1. minimalizáld az egészségtelen ételek bevitelét

2. Sportolj átlagosan napi 1 órát.

3. Ne egyél feleslegesen -ne nassolj, ne egyél csak az öröm kedvéért.


Ennyi.

2010. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Csak akaraterő kérdése, ha az nincs meg, akkor jobb ha most feladod. (Előző vok)
2010. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

10 kiló 2 hónap alatt nagyon veszélyes! Arról nem is beszélve, hogy az egész hasad/combod tele lesz hasadásokkal (fogyáscsikokkal)

Nagyon sok mozgással és egészséges zsirszegény/kalóriamentes étkezéssel max fél év alatt normális! Az egészséges fogyás 1 hónapban 1-2 kiló!

2010. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem NE FOGYÓKÚRÁZZ, mert még fejlődésben vagy, hanem VÁLTOZTASS ÉLETMÓDOT!


Fontos: minden nap

1. rostbevitel

2. mozgás

3. sok folyadék (víz)

2010. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem 4 hónap alatt is jó:) Csak szeptemberig legyen meg:DKöszi a válaszokat!
2010. máj. 13. 19:55
 10/11 anonim válasza:
Hát szerintem lehet mert én 2 hónap alatt 15kgt fogytam, és már 1 éve tartom. Én annyit változtattam hogy lépcsőn járok(5.-en lakom), odafigyelek mit eszek. Pl leszoktam hogy eszek amikor unatkozom, nem nassolok, gyorskaja kizárva, és 6-8 után terméseztessen csak nyers zöldség/gyümölcs. Nem kell cukros üdítőket inni, és cukor helyett használj édesítőszert. Persze néha bűnöztem. Valamint a mozgás. A kulcsa az egésznek! Én 3-4 naponta 2 órát szobabicikliztem (~50-80km), de most már nem mer ez jól fogyaszt, de közben kel vizet inni!!, és minden este ~40 fekvőtámasz és ~150-250 v-ülés. (v-ülés hasonlít a felülésre de sokkal hatékonyabb) A fekvő és a V-ülés nem fogyaszt, de alakot formál. És a hasazás javítja az anyagcserédet. Én kondiba is jártam/járok, ott kardió edzéseket javaslom, pl: lépcsőzőgép, futópad(de akkor inkább Margit-sziget, bicikli taposógép. Ha erősíteni/alak formálni akkor lábra na olyan ami olyan mint egy nőgyógyászati szék, és össze kell nyomni/ széthúzni, és ez nagyin szépen formálja a belsőcombodat, derekre is van minden féle.)Én most már csak erősítek. Amúgy szerintem nem kell 10kg-t fogynod, de te tudod, de ne feledd az izom nehezebb mint a zsír, szóval ne a mérleget nézd, hanem a tükröt, hogy hogy nézel ki jól. Továbbá veszély: lehet hogy lógni fog a bőröd. Nekem legalábbis most a hasamon nagyba megy a zacsi-pacsi XD. Én csak síma testápolóval kenegetem és 2-3 hónap után feszesedet a bőröm. (Van aki a mell-feszesítőre esküsznek)Bár te fiatalabb vagy mint én, szóval lehet neked ezzel nem lesz problémád. Sok sikert, és kitartást, Jahh és majd informálj az eredményeidről. 17/f 174/96 ==> 18/f 175/81
2010. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!