Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma lesz a 3. napom, hogy nem...

Ma lesz a 3. napom, hogy nem ettem, csak ittam. Meddig tartható egy léböjt?

Figyelt kérdés
Citromos vizet iszok illetve tegnap lecsúszott egy kis frissen facsart narancslé.
2017. ápr. 5. 15:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
sokat nem ersz el ezzel a lebojtel, de ha nagyon akarod csinald tovabb a butasagot. Te ugye nem csak citromos vizet akarsz inni egesz nap?
2017. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem. Mondtam, hogy ittam gyümölcslevet is.
2017. ápr. 5. 16:01
 3/28 A kérdező kommentje:
Miért butaság egyébként? Orvosok és dietetikusok ajánlják a léböjtöt.
2017. ápr. 5. 16:01
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez így jellemzően addig, amíg vagy össze nem esel, vagy gyomorfekéllyel be nem tolnak a műtőbe.


Semmi értelme. De tényleg, semmi.

Maximum egy napot érdemes tartani, ha jól esik, de sem "méregteleníteni", sem fogyasztani nem fog.

2017. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Melyik orvosok és dietetikusok? Mert én a legtöbb orvostól azt olvastam/hallom, hogy ez leginkább baromság és értelmetlen, túlzásba esve meg veszélyes.
2017. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

Hehe. Magukat orvosnak és dietetikusnak kiadó, álnéven publikáló önjelölt mindentudók ajánlják a lébőjtöt maximum.

Normális ember, aki picit is konyít a dologzol, a normális, alacsony zsír-, szénhidrát- és kalóriatartalmú, kiegyensúlyozott és változatos étrendet ajánlják.

A lébőjt, a méregtelenítés, a lúgosítás és társai pedig KAMU.

2017. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
Jó ez a természetes kiválasztódás dolog. Aki hülye, haljon meg.
2017. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy méregtelenítést végzek, hanem, hogy léböjtöt folytatok és azt sem, hogy lúgosítást. Keveredés van bennetek.

Úgy értesültem, hogy csak folyadékok fogyasztása tudja tehermentesíteni és átmosni a bélrendszert. A zsíros ételek és alkoholos italok fogyasztásával a vérképben az esetlegesen emelkedett májértékek helyreállnak.

2017. ápr. 5. 16:09
 9/28 A kérdező kommentje:
A természetes szelekció nem a hülyeség alapján válogat.
2017. ápr. 5. 16:10
 10/28 A kérdező kommentje:
Különben a 49%-ban hasznos válaszadási arányoddal már nem evilági lennél.
2017. ápr. 5. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!