Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj ha a diétám közben...

Az baj ha a diétám közben néha eszek egy kevéske kis édességet?

Figyelt kérdés

Hello!12 éves vagyok lány és azért kezdtem el diétázni mert a hasamon van zsírfelesleg és szeretném ha laposabb lehetne!Az étrendemen próbáltam változtatni csak az a ,,baj" hogy néha eszek egy kis csokit vagy chipset!Ennyi belefér még vagy ennyit se egyek a célom eléréséért?

Köszi előre a válaszokat!:)



2017. ápr. 7. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél, fiatal vagy, fejlődésben, ne vonj meg magadtól semmit, csak mértékkel.
2017. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben

köszi

2017. ápr. 7. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsonek igaza van.Viszont ha elakarsz erni valamit akkor legyenek elveid,amiket veghez tudsz vinni.Sok embernek nincs onuralma ezert fogyokurazni sem tudnak rendesen csak immel-ammal..Aztan azon kapjak magukat hopp egy csik csoki ma hopp egy fel pizza masnap..beleferni lehet belefer,de inkabb egeszseges tapanyagkbol vidd be a kaloriakat,amik sokkal jobban laktatnak.Pl csipszet szeretnel enni,egyel helyette abonettet.Kevesebb kcal es utana nehezebben ehezel meg mint pl egy csipsz utan,amitol meg a borod is zsiros lesz..
2017. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!