Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet úgy...

Mennyi idő alatt lehet úgy lefogyni 9-10kg-t, hogy ne alakuljanak ki a testemen striák?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy futok, és édességek kilőve. Plusz 6 után nem eszek. Mert igazából az a bajom, hogy keveset mozgok, és sok édességet eszem, még van amikor este 10 körül is.:D

Na szóval, mennyi idő alatt érdemes lefogyni 10kg, futással, és azzal, hogy visszafogom magam kajálásban?


Mer' nemsoká lesz ballagás, de lemondtam arról, hogy lefogyjak sokat addigra, mert nem szeretnék újabb striákat. (Szerencsére nincs most se sok.)


Köszönöm a válaszokat.:)


2010. máj. 12. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a stiria az a hízástól lesz és nem a fogyástól. Rosszul tudom?
2010. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal a striák nem akkor alakulnak ki, mikor az ember fogy, hanem mikor hízik. A striák az, mikor hirtelen hízik az ember és a bőr nem tud hozzá alkalmazkodni, és megszakad.

A hirtelen fogyás azt idézheti, hogy a már kinyúlt bőr nem áll vissza eredeti helyére, hanem megmarad feleslegként.

Ehhez elvileg lassan kell fogyni. 10 kg esetén mondjuk mondanék 3-4 hónapot.

2010. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A striák már a hízásnál kialakulnak.A bőr nem tud olyan ütemben tágulni mint ahogy hizik az ember

stria = kötőszövet szakadás

2010. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaa, bocsánat, akkor szerintem összekevertem valamivel a nevét. Azokra gondoltam, amik szoktak kialakulni fogyásnál.
2010. máj. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!