Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12het alatt szeretnek leadni...

12het alatt szeretnek leadni 17kilot. Naponta 1orat kardioznek, csak csirkét es zoldsegeket ennek. Mennyire lehetseges?

Figyelt kérdés
Irjatok tippeket! Utana szepen lassan minden egeszseges dolgotvisszaepitenek az etrendembe es folytatnek egy egeszseges eletmodot.Nagyon fontos ez nekem!!Segitsetek!!177cm/75kg
2017. márc. 29. 15:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Minél tobb válasznak örülnek!:)
2017. márc. 29. 15:34
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem fog menni. De lebetegedni le lehet tőle simán.
2017. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miert ne menne?
2017. márc. 29. 15:46
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Mert a test egy bonyolult rendszer, amit ha összezavarsz, beteg leszel. Nem olyan, amiből kigyógyulsz, hanem olyan, ami örök életedre megmaradhat.


Meg mert az évek alatt magadra evett 17 kiló zsírtól nem lehet pár hét alatt megszabadulni. Azért.


Ha ekkora súlyból heti fél kilónál többet fogysz, akkor beteg lehetsz. És nem, éhezéssel sem ok, mert attól meg cukorbeteg maradhatsz, vagy meddő vagy szívbeteg, vagy kilyukadhat a gyomrod, stb. Ráadásul éhezésnél még jobban tartalékol a tested.


Plusz napi egy óra kardió, pihenés nélkül?! Hülye vagy, aranyom?! Heti egy nap pihenő kötelező, az olimpikonoknak is, pedig ők edzésben vannak. Mert a tested nem tud regenerálódni, még le is sérülhetsz. Ami sokáig gyógyul és fáj.


Ne legyél agyatlan.


Heti 4-6 alkalom edzés, sok víz,nulla nasi, és változatos étrend. Mert ami a zöldségben és a csirkében van, az nem fedez mindent, ami a testnek kell. Tehát hiánybeteg leszel. És miért csirke? Miért nem pulyka? Ennek semmi értelme nincs így.


Még agyműködési és menstruációs zavaraid is lehetnek.


Ezek TÉNYEK, melyek igazak rád, ha te is emberi lény vagy. Üdv, egy orvos, aki mindig is sportolt

2017. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez most nem a legegészségesebb módszer..de utana szepen lassan visszaallnek es tudtommal a szervezet tud regeneralodni:)es ha utana folytatok egy egeszseges eletmodot nem hinnem hogy nagy problema lehet:)de ettől függetlenül tiszteletben tartom amit irtal es Koszonom a válaszodat:)
2017. márc. 29. 16:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog menni, mert gondolom eletedben nem sportoltal es nem dietaztal, tehat nulla tapasztalatod van ezen a teren. Napi egy ora kardio? hat, majd szolj ha sikerul eloszor 1 orat teljesitened megallas nelkul :)


Egyebkent meg miert pont 12 het es miert pont 17 kilo?

2017. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor más miert tud leadni 20kilot 3honap alatt?
2017. márc. 29. 16:16
 8/13 A kérdező kommentje:
Semmi sem lehetetlen:)
2017. márc. 29. 16:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor más miert tud leadni 20kilot 3honap alatt?"


Ki mas?


Akinek ez sikerul az valoszinuleg baromi nagy tulsulybol adott le ennyit.

2017. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónap alatt fogytam le 18 kilót. De utána meg hiába csináltam, és ettem ugyanazt a következő 3 hónapban csak 8 kiló ment le.

Tapasztalatból mondom, hogy nem fog menni. Pedig nekem sikerült. De elmondom hogyan.

Én eleve nagyobb súllyal indultam mint te. Minél nagyobb a súly annál könnyebben megy le az első 10-15 kiló. Én 96 kilóval indultam (160cm) Teljes étrendváltoztatás, ami nem csak csirkéből, zöldségből állt. Hiába eszed azt, ha nem tudod mennyit egyél belőle. Én kalóriát számolok. Vagyis figyelem, hogy mennyi a napi kalóriakeretem, mennyi zsír, szénhidrát, és fehérje bevitelem. Emellett minden nap elmegyek konditerembe 1 vagy másfél órát edzek. Kardió és súlyzós edzéseket végzek. Minden nap gyalog megyek a munkába ami azt jelenti, hogy napi szinten 7 km-t gyalogolok.

Nehéz volt. Ha nincs akarni vágyás akkor hamar feladod.

Nem könnyű. Szerintem ne akarj ilyen célt kitűzni magadnak, hogy 12 hét alatt 17 kiló. A test nem így fog reagálni. Ha meg koplalsz akkor annak eredménye az lesz, hogy esetleg lefogysz 17 kilót, de amint elkezdesz újra enni és nem figyeled mit, akkor 2 hónap és 19 kilót híztál!

2017. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!