Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy hét alatt...

Létezik hogy egy hét alatt híztam?

Figyelt kérdés

Egy hónapig tök jól tartottam a diétám. Le is ment 4 kg. Sokat sportolok. Hétfő,kedd,szerda,csütörtök kondi. Elliptikus tréner 30 perc. ( max fokozaton 4,5 km..) 10 perc súlyzós és 10 perc futás vagy bicikli, vagy valami hasonló.

VISZONT!

Múlt héten pénteken hazamentem és kb hétfőtől vasárnapig ZABÁLTAM. Értem ez alatt hogy hajnali 2kor még ettem..

Sokat. Létezik hogy elb***sztam az egészet ezzel? Helyre lehet hozni vagy hagyjam a francba a fogyózást?


21/L


2017. ápr. 10. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen.. kalória deficitben is vagyok..vagyis voltam múlt hét vasárnapig. 1200kcal.
2017. ápr. 10. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
hizhattal, de ettol meg folytathatod a dietad, ha van eleg akaraterod.
2017. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj:// önuralom hianyzik.Egy csalonap belefer na de 1het..
2017. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De erdekes mert itt Gyorben birom a dietat. Imadok itt kondizni is.. itt minden olyan jo.

De ahogy hazamegyek osszedol minden.Elottem a finom kaja,kondizni ott nem akarok mert noi kondi nincs:/

Orulok ha hetvegen pihenhetek picit

2017. ápr. 10. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből maximum 1 kg a valódi hízás, de az is kétséges, ugyanis ahogy bezabálsz a szervezetbe kerülő sok étel vizet köt meg. Ha visszatérsz a diétára ez 2-3 nap alatt lemegy és visszaállsz gyakorlatilag az eredeti súlyra illetve +1-re, mivel hízás történhetett.
2017. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele mindig, amíg a kollégiumban voltam, tök jól ment a fogyókúra, de hétvégenként, amikor hazautaztam, mindig jól bezabáltam.
2017. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És végül sikerült lefogyni?
2017. ápr. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!