Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap alatt létezne hogy...

Egy nap alatt létezne hogy 3kg-t híztam?

Figyelt kérdés

Ma szülinapja volt az egyik rokonomnak így "kicsit" elengedtem magam. Igaz szombaton ettem utoljára édességet bár akkor nem sokat. Most 3kg-val többet mutat a mérleg mint reggel? Ez zsír most? És mennyi idő még leadom? Ma nem voltam edzeni de holnap megyek.

165cm 55kg ( most)



2016. okt. 17. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Anorexia lenne?
2016. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Egy nap alatt nem lehet hízni. Változik a súly napközben, ahogy eszünk, iszunk, ürítünk. De ez nem hízás, vagy fogyás. Ezért nem is érdemes ennyi méregetni magad.

55 kg a magasságodhoz teljesen ideális, karcsú lehetsz. Szóval ennyire nem kéne ráparáznod az étkezésre.

2016. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Megettél legalább 23000 kcalt ma? Ha nem, akkor nem tudsz 3 kilót hízni, de az a helyzet, hogy ha igen, akkor sem, mert ennyi képtelen hasznosulni, de ennek a részleteit nem ismerem.


Nyilván az étel van benned, több víz, miegymás.

Ha most betolok 1 kiló uborkát, akkor 1 kilóval többet mutat a mérleg, de nem hízhatok, mert kalória szinte semmi.

2016. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel nyomsz egy ordenárét és máris könnyebb leszel.
2016. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :D
2016. okt. 17. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen evészet után sose állj mérlegre. Nekem eszembe se jut, abszolút nulla infót ad. Este is csak kíváncsiságból nézem néha, de akkor sem informatív.

Ráadásul lehet, hogy holnap pont hogy kevesebbet fogsz enni, mert jól leszel lakva máról, van ilyen.

Akkor sem jó mérleget nézni, ha normálisan eszel, csak más összetételben (főleg a szénhidrátot tekintve). Napok alatt össze lehet így hozni 2 kilót vízben, le és fel is... De a testsúly amúgyis ingadozik, ez természetes.

2016. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát holnap nem hinném hogy sokat fogom enni mert nagyon tele vagyok most
2016. okt. 17. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De eleve minek mered magad reggel este? Napkozben van benned kaja, viz, sz..r, ha megjon az is + suly. Ha jol esett, akkor egeszsegedre. Ennyi. Boven eleg esszel, ritkabban mereckedni.
2016. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van egyebkent.
2016. okt. 17. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi hízlal? Én semmitől sem hízom.
2016. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!