Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég duci az arcom, mit tehetnék?

Elég duci az arcom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy nyáron levágattam a hajamat,akkor még nem ettem annyira,az van hogy akkor sovány voltam,nagyon,szép arcom volt,most viszont elkezdtem enni és az arcom telt,és csúnya lett,ha viszont nem fogok annyit enni,rohadt sovány leszek megint,és aval fognak csúfolni hogy ilyen meg olyan vagyok meg hogy semmi alakom nincs

Szóval szeretném ha az arcom nem lenne duci mert szerintem csúnya vagyok igy,sőt..a hajam is alig alig ér a válamon túl,és azt olvastam a rövid hajtól csak kövérebbnek tűnik az arc

Segítsetek mit tegyek?anyukám is mondta hogy nem illik nekem,szeretnék úgy kinézni hogy nincs duci arcom szép vagyok és formás is és nem csontkollekció

Adjatok valami tanácsokat,előre is megköszönöm az értelmes válaszokat;)


2017. ápr. 14. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen, a rövid haj amellett, hogy a lányok 99%-án npietlen, fiúsít, emellett még kövérebbnek is tűnik tőle az arc. (Bár azért a vállig érő hajat már nem mondanám rövidnek, de kinek hogy.)

Azt pedig döntsd el, hogy mit akarsz. Mert sem ilyen nem akarok lenni, sem olyan hozzáállás nem vezet sehová. És egy jótanács: nehogy már mások kénye-kedve szerint élj...

2017. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Válassz megfelelő frizurát, ha nagyon kerek az arcod, akkor sminkelhetsz is picit rá, kontúrozással sokat lehet javítani. De alapvetően a tested formája alapján döntsd el, hogy milyen testsúlyt tartassz, ne a fejed vélt vagy valós kövérsége alapján.
2017. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!