Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most belefér...

Szerintetek ez most belefér így húsvétkor vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Fogyni nem szeretnék, súlyt tartok. Életmódot váltottam, kalóriákat régen számoltam, most már csak úgy saccra megy minden. A lényeg, hogy, ma sütöttem répás kuglófot, egészséges hozzávalókból, darált diót tettem bele liszt helyett. Ebből ettem elég sokat. A családnak is ízlett, el is fogyott. Reggelire ettem zabkását és egy almát. Ebédre ettem 3 szelet sajtkrémes sült húst (light sajtkrémmel) és 3 túróval és sajttal töltött gombát. Ezután jött a baj, amikor jött a nagyim aki hozott sütit..a "cipőtalp" névre hallgató finomság a gyengém. Ez úgy néz ki, hogy van egy ostyalap, azon egy piskóta (liszt helyett dióval) és rakta kávés krém, a tetején dió. Ebből ettem, nem annyira nagyon sokat, de azért ettem pár szeletet. Ezen kívül becsúszott még 2 szelet méteres kalács. Mára már teljesen tele vagyok, de a kérdésem az lenne hogy ez így nagyon rossz volt? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy holnap megyünk rokonokhoz...Náluk egyek sütit szerintetek? Egyek a finom kajákból vagy fogjam vissza magam? Reggel egyek a nagyim-készítette kalácsból? Ti hogyan csinálnátok? Alapvetően úgy terveztem, hogy holnap fogok ilyeneket enni, amikor elmegyünk, de nagyikám nagyon bekavart sajnos.:(

Egyébként sportolok, heti 3-4x járok aerobik órákra (crossfit, spinning, erősítő edzések). Legközelebb kedden lesz alkalmam menni.

17/L

166 cm/53 kg


2017. ápr. 15. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan egyél mindenböl, de keveset - ne úgy, mint ma, mert ma kicsit elszaladt veled a ló!


Alapesetben ha egy-egy nagyobb ünnep alatt nem veszed szigorúan az étrendet, attól nem hízol el, feltéve, hoyg utána megint normálisan étkezel.


Viszont ez problémás lehet: "darált diót tettem bele liszt helyett" - ezzel ugyanis sokkal több kalóriát és zsírt tettél bele, mintha lisztet használtál volna. Ugyanis:

100 g liszt 385 kcal, fehérje 5g, szénhidrát 55g, zsír 16g.

100 g dió 654 kcal, fehérje 19g, szénhidrát 12g, zsír 57g.

2017. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyel! Elvezd a husvetot,utana pedig folytasd a sulytartast.
2017. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 167 cm és 51 kg vagyok, és nem súlytartás, hanem fogyás a célom, mégis most 2-3 napig zabálni fogok...
2017. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor fogok enni, rengeteg jó kaja, lesz! Csak ügyelek a mértékre és nem fogom azt gondolni és idegeskedni, hogy "jajj ezt a szeletet már nem kellett volna". 3-as,te mennyit szeretnél fogyni? Én voltam 2 kg-val több, akkor nagyon vékony voltam. Most végre sikerült felszednem egy kis izmot is, még több izom felszedése a cél. :)
2017. ápr. 15. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
48-50 kg körül szeretnék lenni, szóval max 3 kg-ot
2017. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!