Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szombati csalónapra szerintete...

Szombati csalónapra szerintetek ez így belefér? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam, kb.fél éve, most már elértem a kívánt súlyt így azt szeretném megtartani. Havi egy csalónapot tartok, szombatra terveztem a következőt. Hogyha megeszek reggelire egy csokikrémes kakaós csigát, délben-délután pedig egy 60 cm-es pizzából 2-3 szeletet az belefér? Ti mit ennétek esetleg még? Vagy ehelyett? Ugye ez a havi egy csalónap belefér? Egyébként nem vonom meg magamtól az édességet teljesen, néha becsúszik 1 szelet süti, de azt mindig hozzászámítom a napi kalóriabevitelemhez.

17/L, 166 cm/51-52 kg



2017. febr. 23. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán belefér. Sőt, szerintem ez nem is sok kalóriában. Szóval nem is biztos, hogy ez annyira nagyon családnak számít. Edd azt, ami jól esik. Havi egy naptól semmi sem fog változni. Ha sokat eszel ezen az egy napon, de a többin tartod a diétát, akkor semmit sem fog okozni.
2017. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatom, neked mi fér bele, de szerintem havi egy alkalomnál bármi belefér. Nekem súlytartáskor eleve szinte bármi belefér, főleg a jó étrendemen, bár én még nem vagyok olyan vékony, mint te, s remélem, nem is leszek, inkább izmokra vágyom.


Hogy én mit ennék? Mondjuk borsófőzeléket, zabpelyhes rántottát, sült krumplit, aszalt szilvát... Mert ezek vonzanak. Rokonnál sütit. Több éve váltottam életmódot, kilengéskor sem eszem bármit, nem is esne jól. De te más vagy. Nem is tudom, milyen az életmódod, mit szeretsz...

S nem tudom, miért ne ehetnéd azt minden egyes nap, amit szeretsz, max. óvatosan s bizonyos ételeket ritkábban. De neked kell tudnod, mi merre.


Ja és egy csalónapot sosem úgy képzelnék el, hogy rendes ételt nem is ennék benne... A fehérjét, zöldséget bevinném pizza mellett is.

2017. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ez mennyi lehet kb kalóriában? Mennyit "merjek" megenni körülbelül?
2017. febr. 23. 12:19
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Tök mindegy, hogy hány kalória. Nem azért csalónap, hogy ne számolgasd? :)
2017. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz...Csak félek! Barmennyit eszem, nem fogok hízni?
2017. febr. 23. 12:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy híznál egy naptól?? :S

Persze nem kell 4-5 ezer kalóriát betolni, mert az nem normális.

De ha pl. 1800-at ehetsz és most 2500 lesz, akkor semmi gond.

2017. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azért gondoltam, mert ugye a szervezetem nincs hozzászokva ezekhez a zsíros, cukros kajákhoz és ha egyszerre megeszem sokat akkor az zsírba megy.
2017. febr. 23. 14:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy naptól tényleg nem fogsz hízni. Én alapvetően szigorú diétát tartok, szénhidrátok terén, ha egyszer elszaladok vele, nem lesz semmi baj, ilyen téren. Viszont neked kell kitapasztalnod, hogy más változást okoz-e, én volt már hogy rosszul lettem (hasfájás, émelygés), hiába nem zabáltam, kalóriában sem volt sok,csak elszoktam ettől, normális.. és nagyon fel szoktam vizesedni, tehát a mérleget nem közelítem pár napig, mert felesleges. Utána úgyis minden visszaáll. :)
2017. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap max 0.2kg-t tudsz hízni, mindegy hogy 3000 vagy 15000 kalóriát eszel meg.
2017. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól megy zsírba, hogy szokatlan, a kalóriatöbblettel lenne gond. De alkalmilag egy nap nagyon kevés plusz kalóriát szokott jelenteni (kevesen tudnak mondjuk 4-5000 kcalt betolni kényelmesen) s vagyunk páran, akik túlzott belakás után másnap automatikusan kevesebbet esznek... Én akár 2-3 napig is, nem mindig, de előfordul. A jó étrend is segít, hogy ne egyél rengeteget. Mire jó az?
2017. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!