Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi meg belefér?

Ennyi meg belefér?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok nem fogyni hanem súlyt tartani szeretnék és mielőtt valaki azt mondaná NEM NEM VAGYOK ANOREXIAS!!

Szoval 157cm és 38kg vagyok.Annyi lenne a kerdesem, hogy így húsvétkor gond ha még eszek néhány szelet sütit? Én sütöttem egészséges , diétás túrós sütit (túró, tojás , kevés zabpehely, sütőpor, edesito, bogyós gyümölcs-- ez így 603 kcal az egész) szóval ha ebből méhészek néhány szeletelt attól fogok hízni?

Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!😥😔



2017. ápr. 16. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gonoszságból, de remélem fogsz hízni tőle.
2017. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugye csak viccelsz, hogy súlyt akarsz tartani?
2017. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én így érzem jól magamat, nem úgy nézek ki mint egy, csontváz ne gondolja ezt senki, abszolút úgy nézek ki mint az egyik 44kg-os barátnőm ,aki szinten nagyon vékony.
2017. ápr. 16. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:

De anorexiás vagy!

Teljesen beteges a gondolkodásod, hogy ilyen súllyal azon gondolkodsz, hogy vajon ehetsz-e egy kis sütit.

2017. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem neten, hogy néz ki az ilyen test. Hát ehhez a magassághoz a 41 és 45 kg is elég vékonyka, szóval azt tanácsolnám neked, hogy legalább(!) ezt a testsúlyt célozd meg magadnak! Csinos leszel úgyis, sőt .... :P

Szóval nyugodtan egyél MINDENT!

2017. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak trollkodik! :D
2017. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem fogsz hízni, ha az egészet megeszed. (Sajnos.)
2017. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14 éves korban az átlag testúly az 50 (!) kg. Te meg csak 38 (!!) vagy. Én 45 kg vagyok 14 évesen.

Sőt, én úgy vagyok, hogy szerintem egy kicsit kéne híznom, mert ez túl kevés...

Én amellett vagyok, hogy valaki inkább legyen egy kicsit duci, mint anorexiás.

Hidd el, az sem jó, ha túl vékony vagy. Hormonzavarok, vércukorszint leesése... híznod kéne

2017. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!