Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Higgyek neki?

Mi lehet a baj? Higgyek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Van egy osztálytársam,aki 13 éves. Túlsúlyos, 160cm/75 kg ( kb. ,pontosan nem tudom ) . Ő azt mondja,hogy alig eszik,reggelit nem szokott az iskolába ebédre betol 2 ( vagy 1) nagy szendvicset ,meg elmondása szerint még délután 1-2 falatot.Nem tudom,higgyek -e neki,mert ennyi kajával szerintem lehet fogyni ( rosszul,és egészségtelenül ,de lehet ) .


A másik a futás : azt mondja,hogy voltak futni 1 órát ,3x álltak meg... De tesiórán 400 métert SE tud lefutni,a második kör után már megáll.


Nagyon jóban vagyok vele ( az egyik legjobb barátnőm ) ,és rosszul esik,hogy úgy érzem,nem mond igazat.


Szerintetek? Illetve miért nem fogy?



2017. ápr. 19. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokan ferdítenek, hogy jobb szemben tünjenek fel mások szemében, így próbáljak leplezni az önbizalomhiányukat.
2017. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamuzik. Még saját magának is. A kövér embereknél gyakran előfordul.
2017. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,még várok véleményeket,illetve még arra lennék kíváncsi,hogy hogyan állíthatnám meg,hogy érhetném el,hogy az igazat mondja?
2017. ápr. 19. 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy boldogtalan,egészségi problémás,dagadt nőként szeretné-e leélni az életét! Ha erre se mozdul,akkor nem sokat tehetsz. Vannak emberek, akik olyan szintű tagadásban élnek, hogy akármit csinálsz,nem tudsz segíteni.
2017. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem akaraterő van benne,mert most is azért könyörög,hogy hadd menjen edzeni edzőterembe,de a családi háttér nincs meg szerintem. Mármint nem érdekli őket,hogy a lányuk kövér
2017. ápr. 19. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Az nem túl szerencsés.

A mozgást,sportolást jól teszi, ha csinálja. Itt egy kis olvasnivaló (küld át neki),hogy a táplálkozás résszel is tisztában legyen :

[link]

2017. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Uuu ,köszönöm,ez nekem is jó olvasmány lesz
2017. ápr. 19. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérlek. :-)
2017. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt osztálytársam gimiben 153 centi volt és a kilóit nem tudom de 70 biztos... kövér volt, hatalmas mellekkel (ami már nem szép). A suliban meg csak egy almát evett vagy más gyümit. 4 napos osztálykiránduláson is gyümölcsökön élt meg 1-1 szendvicsen. Otthon nem tudom mennyit eszik. Fura... én ha ennyit ennék 45 kiló lennék :D
2017. ápr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!