Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan tudnék így...

Mit tegyek? Hogyan tudnék így fogyni?

Figyelt kérdés
163 cm és 58kg vagyok.Nagyon hamar izmosodom szinte akármilyen mozgásformától és mindent nagyon hamar megszokok.Szeretnék fogyni pár kilót.Elkezdtem Péntek Enikő Zona edzését csinálni napi szinten.Tudom,hogy fontos lenne a táplálkozásomra is odafigyelni de kollégiumba lakom és nincsen pénzem külön vásárolni,azt eszem amit otthonról viszek.
2017. ápr. 14. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon hamar izmosodom szinte akármilyen mozgásformától és mindent nagyon hamar megszokok."


Amit te izomnak vélsz az max főleg víz és zsír, nőként súlyzos edzés mellett jó étrenddel felszedhetsz 3-4 kiló izmot fél év alatt, neked meg se jó étrended nincs se súlyzózni nem jársz, akkor honnan veszed h nagyon hamar izmosodsz? Amíg nem figyelsz arra, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit felhasználsz, addig nem fogsz fogyni, de ha ezt te is tudod, akkor mire számítottál, mikor kiírtad ezt a kérdést?

2017. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudom,hogy nagyon hamar izmosodok? Talán onnan,hogy látom mert bevastagodik a combom és ez eszméletlen csúnya.Félek bármit is mozogni mert mindennek ez a következménye.Így is elég kevés kalóriát viszek be mivel a kolis élet nem éppen a zabálásról szól.Azért talán azt mindenki tudja,hogy ha fogyni akar akkor oda kell figyelni a táplálkozásra is,ennyire még én se vagyok hülye :D Csak nem igazán tudom elfogadni,hogy állandóan az sül ki mindenből hogy csak annak lehet szép alakja akinek rengeteg pénze van edzésekre,konditerembe járni és méregdrága diétás kajákat venni.Azért ez több mint felháborító és nem hiszem,hogy ennek így kell lennie csak állandóan ezt hozza ki mindenki
2017. ápr. 14. 18:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez már nem ide tartozik csak nagyon felháborít hogy emberek hogy képesek minősíteni a testesebb nőket.Lehet,hogy szeretne az a szegény fogyni de nem mindenkinek van lehetősége rá.Vagy azért mert nincs pénze,vagy mert nincs ideje mert három munkahelyen gürizik egyszerre.
2017. ápr. 14. 19:01
 4/5 Linó03 válasza:

#1 Én is nő vagyok, én is könnyen izmosodom, és én pl. onnan veszem, hogy látom. Az izomnak más formája van, mint a hájnak.

Kérdező, én is kollégista vagyok, és 3 kg fogyással kezdtem az évet, annak ellenére, hogy nem vagyok kövér. Oka: nem volt időm enni :D A legegyszerűbb. Na jó, meg minden nap volt reggeli edzésem (éhgyomorra), de az kb csak 20 perc.

2017. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen edzésed volt? Attól nem izmosodtál ezek szerint. Az a gond hogy már így is nagyon keveset eszem és ahhoz hogy fogyjak még kevesebbet kéne,az meg már szinte az éhenhalás lenne szerintem.Amikor nem edzek akkor is nagyon sokat rohangálok,gyaloglok,de majdnem mindig van edzés is.Attól félek hogy nehogy véletlen egy picit is több kalóriát vigyek be ennél a szinte nullánál mert akkor meg egyből hízni fogok.Mások azt mondják hogy jó alakom van,de nekem nem tetszik.Lehet hogy a több izomtól vagyok több kiló de nekem sem kinézetre sem számra nem tetszik amit látok
2017. ápr. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!