Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek az ABC...

Sikerült már valakinek az ABC diétát végigcsinálni?

Figyelt kérdés

Nehéz volt? Víznapokon ittatok üress teát is, vagy csak vizet?


[link]



2017. ápr. 20. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez ugye nem azt jelenti,hogy összesen ennyit kell enned egy nap?? Még viccnek is rossz.
2017. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de értelme nem is sok. Ezzel zsírból nem lehet fogyni, másból meg nem érdemes.
2017. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Kb. a 3. nap után az ájulás fog kerülgetni. Ne kezdj ilyen fogyókúrába. Veszélyes és a duplája jön vissza.
2017. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van itt olyan aki kipróbálta de nem feltétlenül csinálta végig?
2017. ápr. 20. 17:01
 5/10 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés><

Víznapon itattok egyebet is ami 0 kalóriás pl kávé, tea?

2017. ápr. 20. 17:03
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

A szinte nullkalóriás kávé és tea nekem teljesen korrekt, ha nem akarok bevinni kalóriát, igen. Az az 1-2 kcal nem oszt, nem szoroz.

(Bár nem csinálok ilyen diétát, csak időszakosan böjtölök.)


Ez ilyen anorexiásképző valami. Ha jól bírod a kemény koplalást, még az 5:2 diéta is értelmesebb vagy 2-3 böjtnap olykor... Tartósan durván koplalni az majdnem minden szempontból rossz. Persze, sok zsír megy le, de izom se kevés és szerintem pocsékul érzi magát az ember így. Különféle tápanyaghiányok is kialakulhatnak.


Bár lehet, hogy majdnem ezt csináltam, amikor koplaltam, mert nem volt se ételem, se pénzem, plusz 8 fokban voltam egész nap :D Nos, nem élveztem, de elég jól bírtam, különösebben éhes sem voltam. Ez az étrenden múlik. Ha ketózisba kerülsz, általában sokkal könnyebb. De akkor inkább ketogén diéta 1300-1500 kcal mellett... Lefogysz úgy is, csak sokkal biztonságosabb s nem sorvadnak az izmaid, ha megfelelően eszel.

2017. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megdöbbentendő mennyi hülye van még a mai napig aki ezeket kitalálja és még van aki el is hiszi ezeket....komolyan sírni tudnék.
2017. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6-os:) ment a zöld
2017. ápr. 21. 09:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Árulja már el valaki,hogy az első három miért lett lepontozva??

Ez a diétának nevezett valami olyan botrányosan rossz,hogy aki egy kicsit is ért hozzá élből elutasítja.

Szerinted kedves kérdező mégis mit fogsz elérni ennek a diétának a hatására??

2017. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én pontoztam le, mert sajnos nem volt válasz a kérdésemre:/
2017. ápr. 21. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!