Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz?

Ez így jó lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 éves lány vagyok!

Egy ideig koplaltam, aztán atvaltottam napi 1200 kaloriara, ezzel még nem is lenne olyan nagy gond, de megszállottan számoltam minden egyes kalóriát amit bevittem mostmár kezd elegem lenni az egészből, nem fejlődok rendesen, (legalábbis én úgy érzem, főleg ezzel a súllyal, amit most inkább nem írok le :( ) ezért elhatároztam hogy emelem a kalóriákat! Kérlek segítsetek hogy mit csináljak! 😥 Tudom hülyeséget csinaltam de most szeretnék ezen javítani! 😊



2017. ápr. 23. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Jo hogy felismerted a hibad es helyre akarod hozni.Eloszor is emelni kell a kaloriakat es hogy ne doljon romba az egesz koplalasod igy lassan, minden heten 100kcallal noveld,mondjuk mig el nem ered az 1800at.A masik meg hogy sportolj,minel tobb sport annal tobbet lehet enni:D
2017. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uuu köszi a gyors választ!!!😃😃😃😄😄😄😉😚
2017. ápr. 23. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!