Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplaltattad magad sokáig...

Ha koplaltattad magad sokáig majd utána rendesen étkezel, akkor nem fog a duplája vissza jönni amit leadtál, igaz?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy mind vissza jön,de nem a duplája,ugye?
2017. ápr. 24. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Lehet hogy több, lehet hogy kevesebb. Mindenesetre nem véletlenül mondják, hogy koplalással fogyni nem okos dolog.
2017. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig koplaltál, akkor maradandóan károsodott az anyagcseréd, így borítékolható a későbbi elhízás, hízékonyság. A szervezet ráállt egy jóval alacsonyabb energiabevitelre, éhségérzet viszont marad, főleg, hogy a test mindenképpen tartalékokat akar képezni.
2017. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen...

Azt hittem tök jó meg minden,de utána rájöttem,hogy így csak összeesel és nincs energiád.

De legalább 14 évesen tapasztaltam,nem pedig felnőtt koromba.

Ilyet többé nem fogok csinálni!<- legalább megtapasztaltam.

2017. ápr. 24. 08:48
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem lehet kijátszani a saját szervezetemet?

Nem úgy,hogy egyre több adagot viszek be,hanem vlhogy máshogy...? :( :/ :(

2017. ápr. 24. 08:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom kijátszás alatt egész pontosan mire gondolsz, de koplalás után úgy lehet kevesebbet visszaszedni ha szépen lassan növeled a bevitt kalóriát nem egyik napról a másikra kezdesz el normális vagy nagy adagokat enni.
2017. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mitcsináljak?

Ez nagyon rossz! Kérlek segítsetek!

Ki vagyok akadva és mérges vagyok magamra.

Ne többet hizzak,mint amit leadtam!

7 hónapig csináltam,úgy hogy reggelore normálisat,ebédre 1 db csirkecombot és pár szem kanál köretet ettem,a vacsorát meg kihagytam.

Uzsonnára ettem gyümölcsöt. Iskolába ettem gyümölcsöt+ tarját+ sajtot.

2017. ápr. 24. 08:54
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez koplalásnak számít,igaz? :(
2017. ápr. 24. 08:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Ennél durvább megvonásra gondoltam.Mennyit fogytál?Most hány kg vagy?
2017. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lassan noveld a kcalt
2017. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én tavaly koplaltam, le is adtam 14 kilót. Ma vissza is jött. Jelenleg csak 4 kilóval vagyok kevesebb mint koplalás előtt. Ha nem kezdek diétázni akkor azóta lehet, hogy + 15 kiló is rám jött volna. Koplalni ezért hülyeség, mert végtelenségig nem lehet csinálni, és amint normálisan étkezik az ember vissza is jönnek a kilók.

45/N

2017. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!