Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplaltattad magad sokáig...

Ha koplaltattad magad sokáig majd utána rendesen étkezel, akkor nem fog a duplája vissza jönni amit leadtál, igaz?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy mind vissza jön,de nem a duplája,ugye?
2017. ápr. 24. 08:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha okosan csinálod nem jön vissza , napi 500kcalt ettem vagy kevesebbet, szép lassan hétről hétre növeltem míg el nem értem a napi 1500kcalt,de persze ezt egészséges dolgokból vittem be. nem jött vissza semmi, sőt közbe még fogytam 5kilót, miközben emeltem a napi energiabevitelt.
2017. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy alkalomtól, rövidebb időszaktól még nem lesznek nagy gondok. De ismerek olyat, aki ezt többször is megcsinálta, ő már teljesen tökre tette a testét. Egyszerűen nem tud olyan keveset enni már, hogy fogyjon. Nagyon kevés mennyiségű ételtől is hízik.
2017. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

52 kg-ről 46 kg lettem.

Izomból fogytam :(

Most a papám azt mondja rám,hogy auswiczy vagyok. Annyira sovány,de én ezt nem hiszem. Sztm.pont jó vagyok. De nem akarok a duplájára hízni,mint amennyit leadtam. Lehet,hogy vissza hízok,csak ne a duplájára! :(

2017. ápr. 24. 12:29
 14/17 A kérdező kommentje:

Ja és mostani étkezésem;

Reggeli:Péksüti

Tízórai; banán+sajt+tarja

Ebéd; 1 db. csirkehús 6 nagy kanál körettel

Uzsi; 1 vagy 2 db gyümölcs

+vmilyen süti

Vacsi; péksüti,teljes kiörlésű kenyér netán tojásrántotta.

Fekvés;22-kor

2017. ápr. 24. 12:35
 15/17 A kérdező kommentje:
ja meg megegy,az hogy en nem vagyok hizasra hajlamos. En szeretek enni,de megis felek mert koplaltattam magam,hogy itt most mas lesz :(
2017. ápr. 24. 12:42
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért jön vissza a duplája, mert a koplalós időszakokat hatalmas zabarohamok követhetik. Ha szépen lassan növeled a bevitt kcal-t, egészségesen étkezel, akkor csak annyi jön vissza, amennyi a kaja súlya a gyomrodban meg amennyi vizet a szénhidrát visszatart.
2017. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Péksütit meg a sütizést felejtsd el. Egyél reggelire zabkását, vacsorára mehet a teljes kiőrlésű kenyér, de inkább ne minden este edd.
2017. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!