Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 nap -10 kiló?! :DNAGYON...

16 nap -10 kiló?! :DNAGYON KELLene. Kicsit bővebben lent.

Figyelt kérdés

Jún1re(fogadás)kellene még -10kiló.Tudom sok meg midnen és mindjárt jönnek a koplalós ötletek,DE kellene valamit ennem,most érettségizem..és kell azért az erő egy picit:D

Kérek szépen tanácsokat..:)Most 172/69


2010. máj. 14. 21:31
1 2
 1/13 Asa Sempai válasza:
0%
én minden nap 1x eszek a nap közepén akkor is keveset.. nem eszek nagyon zsíros ételeket és olyat se amiben sok a szénhidrát.. inni is csak szénsavmentes ásványvizet.. emellett rendszeresen tornázok itthon és futok.. így fogytam 5 kilót majdnem két hét alatt.... de nemtudom a 10 kiló összejön-e 16 nap alatt:D hajrá!
2010. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Zöldség, párolt/grillezett csirke, natúr joghurt. Erőt adnak, rengeteget, akár 8-10 kilót is ledobhatsz két hét alatt így. DE! Vissza is szeded kamatostul, ha abbahagyod. Csak a lassú fogyás tartós. A te magasságodhoz a 69kg nem túl sok, ne pánikolj.
2010. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Idióták vagytok mindketten. Akaratgyengeségtől és a zsírtól pöfetegre dagadni az évek során, és mindezt két hét erőfeszítéssel ellensúlyozni? Nem fog menni. De ne add fel, a leadott súlyt úgyis visszahízod, és újra elkezdhetsz fogyózni és hízni, fogyózni és hízni. Mindeközben bután pislogsz, mert nem érted, nem vagy hajlandó megérteni mi a valódi probléma.

Gondolkodni is kellene néha.

Első válaszoló: Csak így tovább, megérdemled.

2010. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nyugi már eddig fogytam 5öt,de kell nekem még az a 10 és gyorsan,értem hogy vissza fogom hízna ha abbahagyom,de ha nem hagyom akkor nem:)szóval ha egyszer is elérem az álomalakot onnan bármit megteszek hogy ne hízzak vissza.
2010. máj. 14. 22:15
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

22.13 tudsz olvasni???? Semmi olyat nem írtál, amit a második válaszoló ne írt volna le... Am igenis le lehet adni rövid idő alatt nagy súlyt, amikor kizárólag gyümölcsöt ettem, akkor 3 hét alatt 15 kiló ment le. Aztán, ahogy a második írta, mikor abbahagytam, visszajött.

Te vagy egy modortalan idióta!

2010. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, viszont nem négy kérdőjellel zárom a mondataim. Valahogy meg tudok békélni magammal.
2010. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
A "pöfeteg" szó meg nem illik ide, különben sem így írjuk "pöffeteg". Legyen szép, békés estéd, kis nyelvtanár.
2010. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olvass vissza. Köszönöm, az van:)
2010. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az idegessegtol ugy is fogysz, nekem igy csuszott le 10 kilo, de 2 honap alatt, az is nagyon gyors volt, ossze is szedtem egy jo par honapos gyomorfajast utana.Ha meg erettsegizel is,nem tartom okos otletnek, mert amikor a legnagyobb szukseged lenne az agyadra, akkor fog cserbenhagyni. Ugy tunik a fogadast elveszted, de mondjuk 3 tovabbi kilotol minden problema nelkul meg fogsz tudni szabadulni. Egy hulye fogadas sem eri meg az egeszsegedet. Junius 1 utan is folytathatod, mitobb ha sikerult az erettsegid, egesz nyaron uszhatsz( a boldogsagban is).
2010. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat!jún végén megyünk a szüleimmel nyaralni és annyira de annyira szeretném az életben először úgy érezni a strandon hogy szép vagyok:D
2010. máj. 15. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!