Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik elérték az álomsúlyukat!...

Akik elérték az álomsúlyukat! Hogy tartottátok meg? Inkább a lelki oldalára vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Én egyszer 66-ról fogytam le 58-ra, és még azért hátra volt egy kis fogyás meg alakformálás, de nem következett be. Igazából mindig is ülő ember voltam (nem otthon ülőset mondok, mert imádom a társaságot, de a barátaimmal is inkább ülve dumálok minthogy sétáljak :D). Nem sportoltam, imádtam a gyors éttermeket, a desszerteket, a chipset nagyon. Főzni sem tudtam. Ez volt 3 éve, de ezt meguntam és lefogytam megfelelő étkezéssel és heti 3x futással. De a régi életmódom jobban tetszett, az volt a kényelmes ugye, és vissza is álltam rá, amikor "meguntam" a fogyózást. Az eredmény az lett, hogy 73 kiló lettem és elég alacsony lány vagyok... El szeretném érni a kb 55 kilót, igazából azt akarom, hogy jól nézzek ki, bármennyi kiló is az. Már elkezdtem fogyózni megint, futok, jól étkezem, ez a része megvan, hogy mi kell a fogyáshoz, de nem akarok majd megint visszakanyarodni a régi életemhez... pedig vonzóak a gyors éttermek! Az hiányzik a legjobban...


Nektek milyen motivációval sikerült súlyt tartani és folytatni a mozgást?


2017. ápr. 28. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem a tukrom inspiralt.Beleneztem es tetszett,nem akartam visszakapni a regi "dagi" onmagamat amikor osszeert a combom,feszult rajtam a nadrag nagy volt a mellem fuu,nem volt kellemes.Mindennap szamolom a kaloriakat es kereten belul maradok mindennap.Najoo vannak kethetente csalonapok de az belefer:) Nagyon megszerettem a dietas eteleket sutiket (!! amiket azota is keszitek) szoval nekem mar nem is hianyzik a regi evesi eletem, meki pizza sutemenyek cukros udito alkohol semmi:) Szamomra egy zabkasa olyan mint regen egy zacsko csipsz.Teljesen megvaltoztattam, az osszes rossz kajat jora csereltem.
2017. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer már elértem. Most megint le kell dobnom egy 10est.Fogyni könnyebb mint megtartani, sajnos.
2017. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én külön sport nélkül, csak étrenddel fogytam le (nem mintha ez olyan jó lenne, de ez más kérdés). Most sem mozgok sokkal többet, de nem is üldögélek állandóan. Nem voltam különösebben hízékony, két évtized alatt sikerült felszednem azt a 15 kiló pluszt, amit pár hónap alatt leadtam.

Az étrendváltoztatásom valódi célja nem a fogyás volt, hanem a jobb egészség, emiatt a mai napig folytatom. Vannak időszakok, amikor kicsit lazábban veszem a dolgokat, és pl. jóval több édességet eszek, mint kellene, de még így sem változik a súlyom. Aztán van, amikor szigorúbb vagyok magamhoz, mert érzem, hogy kicsit túlmentem a saját határaimon, és nem tesz jót nekem. Ezek az időszakok váltakoznak, de összességében sokkal jobban érzem magam, mint régen, és nem hiszem, hogy valaha vissza fogok térni a régi egészségtelen életemhez.

2017. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!