Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A suliba diétáról kell írnom....

A suliba diétáról kell írnom. Van valakinek olyan diétája ami bevált?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embernél láttam már, hogy időhöz kötve esznek (pl 2 óránként) adott mennyiségű ételt. Vagy bármi más ami valakinek bevált. Le tudnátok nekem írni a lényegét, vagy hogy milyen néven találom meg a neten? Köszönöm előre is

2017. máj. 1. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit=fogyás

A paleó, szénhidrátszegény, stb diéta is a kalóriadeficitre épül. A szénhidrátszegény diétában és egyebekben azzal érik el a kalóriadeficitet, hogy bizonyos ételeket tiltólistára raknak.

2017. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd ott, hogy leírod, hogy a diéta nem egyenlő a fogyókúrával!!!! A diéta valójában egy speciális étrend betegségek ellen/betegségekre.

Ha a fogyókúrákról akarsz írni, akkor meg írd meg, hogy az összes csodamódszer kamu, egészségesen, kiegyensúlyozottan és változatosan kell táplálkozni, mindenből a szükséges mennyiséget bevinni, eleget mozogni, és ha ez megvan, az ember eleve el sem hízik. Ha mégis, akkor figyelni kell arra, hogy kicsit kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit felhasználsz, és le fogsz fogyni.

Ennyi a nagy titok.

2017. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a feladat, hogy egy konkrét diétát írjál le, vagy úgy általában a diétáról. Ha csak úgy általában, akkor leírhatod, hogy hogyan helyes a diétát tartani, vannak, akiknek sikerül, és miért stb.

Ha pedig egy konkrét diétát kell leírnod, olyanokat biztos találsz a google-ban.

2017. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!