Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet enni fogyókúra alatt?

Mit lehet enni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Kajákra lennék kíváncsi pl. alma, tojás,pufirizs stb.
2017. máj. 2. 20:50
 1/7 anonim válasza:
31%
Bármit az ég világon csak ne nyeld le. ☺
2017. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akarmit mertekkel.
2017. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármit. Nincs étel, ami mágikusan megakadályozza a fogyást... Alapvetően kalóriadeficit kell, az pedig bármilyen étellel elérhető.


Nyilván van, amit érdemesebb enni ilyenkor, de ez is nagyon, nagyon emberfüggő.

2017. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fogjátok már fel, hogy NEM LÉTEZIk fogyókúra, csak helyes ételvitel. A rendszeres mozgás (ami sport) és könnyű vegyes táplálkozás az egyedüli megoldás.

Nincs semmi értelme semmiféle kúrának. Általában semminek ami kampányszerű, időleges, s lemondás érzetével jár.

Egész életen át nem lehet diétázni.

Úgy kell beállanod a minden napodat, hogy örömöd legyen benne, ide értve az étkezést is.

2017. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Utolsó!


Öröm csak abban van, amit nem kell számolgatni, nézegetni, kontrollálni.

Tehát amiről te írsz, hogy könnyű vegyes táplálkozás AZ IS egyfajta diéta....

Örök életen át!

2017. máj. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös.

Először is nem kell mindent és mindig számolni.

Ha valaki már csinálta az pontosan tudja,hogy elég 1-2 hónap és tökéletesen be lehet lőni szemmértékkel az adagokat.

Ha valami teljesen újat akarok csinálni (pl egy tortát,mert azt is lehet) azt pedig fogom és kiszámolom,hogy legyen fogalmam arról,hogy pontosan mit is eszem és engem ez igenis örömmel tölt el mint ahogy az is,hogy ezáltal tökéletesen tudom kontrollálni a testem.

Vannak olyanok akik tényleg szinte bármennyit ehetnek,nem híznak,nem kell odafigyelniük... én és még sokan mások nem vagyunk ilyenek,régen azt mondtam,hogy sajnos de már örülök neki mert megtanultam figyelni a testem jelzéseit,tudom,hogy mi nem jó nekem,az összes hormonális problémám megszűnt azóta (amivel egyébként a bármiből bármennyit ehető társaim magasról letojnak,fáj a gyomra,fel van puffadva nem érdekli,egész nap fáradt nem érdekli, eszébe sem jut,hogy a kaja okozza pedig 90%-ban így van.)

Azzal,hogy ezt megtanultam csak nyertem az élettől és több lettem általa,arról nem beszélve,hogy az efajta odafigyelést és alázatot a saját testem iránt az élet bármely részén tudom hasznosítani.

2017. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

#6: Évek óta számolok, elég kötött étrend mellett, de hacsak nem mérek napi kismilliószor grammra s írom be, csak igen halvány fogalmam van arról, mennyit eszem, nem úgyhogy érek vele kb. semmit. Lehet, hogy én béna vagyok ebben, sokak írják, hogy tudnak tippelni, de ez van. Brutális dolog számolni, jobban szeretem az olyan szabályokat, amik automatikusan okoznak deficitet (vagy egyszerűen jóllakunk és kész, úgyse maradok éhesen, ha csillió kalóriánál járok sem), de van, akinél ez nagyon nehezen jön össze s kvázi kell a számolás. De az akkor sem embernek való, egyszerűsítve sem (pl. ma már sosem mérek levesnél hozzávalókat, túl hasonló lesz az eredmény, nem mérem a zöldséget, csak tippelem, sokszor szemre megy a zsír, mert az is elég pontos nekem...etc. de így is túl fárasztó).

S akinek nagyon számít a fogyásban, hogy mit eszik, annak igenis jó lehet limitálni az alapanyagait, én így csökkentettem le drasztikusan a kalóriabevitelemet, a jóllakottság vagy akármi más beáldozása nélkül s így fogytam sokat számolás nélkül. Most jön az időbeli korlátozás, az is hatékony, míg számolni nekem nem, mert nem fogok éhen maradni. De van, aki az én korlátozásaimat nem bírja (míg nekem ideális, jobban érzem magam így), egyszerűen számol és neki az jön be.

2017. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!