Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az előfordulhat fogyókúránál...

Az előfordulhat fogyókúránál hogy kilóba nem nagy a változás, viszont centiben mérve igen?

Figyelt kérdés
rajtam 5-6kg felesleg van,és csak 2 kilót fogytam,-de a ruhák amik össze sem értek most mégis jók rám.aminek persze örülök,csak jó lenne ezt a változást kilóban is látni..
2017. máj. 9. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, simán és gyakran előfordul. A kilók max. bútoroknál, lovaglásnál és hasonlóknál számítanak, egyébként csak a kinézet. Nem kell látni kilókban a változást, hülyeség erre várni, a testsúlyban benne van minden, nem csak a testzsír.
2017. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden a testzsír %-on múlik. Sok függ ettől. Felénk a gyógyszertárban csinálnak ilyen mérést, az egész egy 10 perces folyamat és adnak egy kimutatást, h a súlyodból mennyi a zsír. Na most ezt kell neked levinned, vagy kordában tartanod.


Nagyon sok esetben van (aki sokat mozog, edz), h bármennyire is akarjuk látni, de a kilók nem mozdulnak vagy a rémisztőbb, h többet is mutat a mérleg. Na most nem minden esetben azt jelenti, h nem is fogytunk vagy azt, h híztunk. Lehetséges az a verzió, hogy ment rád fél-1 kg, de a testzsír %-od csökkent. A mérleg azért mutat többet, mivel az izom nehezebb mint a zsír. Viszont van olyan variáció is, amikor a mérleg fogyást mutat, de a testzsír %-od nem mozdult. Ez azt jelenti, h az izmodból vesztettél és nem zsírból. Nagyon fontos, inkább a testzsír %-ra ügyelj.


Valószínű neked a testzsír % csökkent, ami jó eredmény! Érdemes lenne utána olvasnod bővebben! :)

2017. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi,a választ!


8 hónapja elkezdtem rendszeresen mozogni (előtte semmit nem csináltam) és azt gondoltam most aztán hipp-hopp lemegy az az 5kg..

és nagyon el voltam keseredve hogy nem ment le..viszont amikor kiváncsiságból felvettem a régi ruháimat,el sem akartam hinni hogy kényelmesen be tudom gombolni.

2017. máj. 9. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!