Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így jó? Étrend,...

Szerintetek így jó? Étrend, és egy teljes napom.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én sajna nem tudom megoldani ezt a reggeli, ebéd, vacsora dolgot. Éjfélkor kezdek a munkahelyemen minden nap.Szóval véleményt kérek az egész napomról. 189/97kg F vagyok. Szóval így néz ki egy napom.

00:15 - Zabkása (71g) 150ml zsírszegény tej és 150 vízben főzve fél reszelt almával.

02:30 Puffasztott rizs (100g)

5:20 Túrós rétes becsúszott. Hát utána nem ettem fél 10ig... (itt is be kellett volna valami fehérjét rendeznem)

most keltem fel 17:30 fele. Most eszek 300g bab főzeléket. 2 egész tojást meg 6 tojásfehérjét, mellé 1 paradicsom meg uborka.

Meg tervezek 20:00 fele 1 protein shaket némi zöldséggel. Most megyek futni (egyik nap súlyzós edzés másik nap futás) vasárnap meg pihenő.

Általában olyan este 10 környékén szoktam elaludni.

Ha valaki tud ötleteket adni szívesen meghallgatom. A fogyás a célom jelen pillanatban. Eddig lejött 10 kg.


2017. máj. 9. 18:20
 1/4 A kérdező kommentje:
áltlában 9-10re érek haza és egyből alszok ameddig sikerül. Ezt kihagytam.
2017. máj. 9. 18:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem számoltam ki, de eleve nem tudhatom, neked mennyi étel kell. De így ránézésre jónak tűnik, amennyiben neked ez így működik, nem éhezel, nem gyengülsz el és jól érzed magad (már amennyire éjszakázás mellett jól érezheti magát az ember).

A "reggeli, ebéd, vacsora" nem érdekes, az összbevitel számítés mindenki ossza be úgy, ahogy neki megfelel.

2017. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kb 1600 kcal

Fehérje kb 85 és 75g kell a naponta.

Szénhidrát: kb 239/275

Zsír:36/67

Aztán így a napi edzésen kívül hogy csak dolgozok. elégetek vagy 2500-3000 kcalt. :D

2017. máj. 9. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egész jó, de ha nagyon aktív vagy, kicsit erős deficit adódhat. De ennyit még sokan bevállalnak.

A makrók alapján sem látok gondot.

2017. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!