Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors gyaloglas fogyas szempon...

Gyors gyaloglas fogyas szempontjabol mennyire hatasos?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elég sokáig csinálod vagyhegynek fel, akkor egész sok kalóriát éget... De amúgysem jelentéktelen s persze más jó hatása is van.

Nyilván önmagában nem fogyaszt.

2017. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az ember rendkívül kevés kalóriát használ fel gyalogláskor...ezért csak a gyors, erőltetett gyaloglás, abból is néhány kilóméter ami számít..


Akkor fogysz észrevehetően, ha max 1600kcal -t viszel be, és sokat gyalogolsz(futsz, lépcsőzöl)...

én naponta kétszer felballagok a tizedikre lépcsőn..és vissza. az pont elég.

2017. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most egy műtét miatt nem tudok mást csinálni, csak tempósan sétálni, emelkedőn (előtte sokat futottam, és HIIT-eztem). Persze nem olyan hatékony, mint a magas intenzitású edzés, de naponta egy órát csinálom. Megfelelő étrend mellett többet ér, mint a kanapén fekvés.
2017. máj. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hatásos, ha megfelelő intenzitással csinálod, és nem csak hébe-hóba, hanem rendszeresen!
2017. máj. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!