Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha állandóan...

Mit csináljak ha állandóan éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Reggel ettem egy fél szendvicset, ez volt fél 9-kor. Aztán megettem a szendvics másik felét olyan fél 1-kor. A szendvics egy zsömléből, vajból és 2 szelet párizsiból áll. Mellette ittam másfél liter vizet. Hazajöttem és bezabáltam 4 órakor. Rántott párizsi 1 db meg egy fél, hozzá normál adag krumplipüré és majonéz. Most meg lelkiismeret-furdalásom van de úgy korog a gyomrom mintha semmit nem ettem volna. Mindig éhes vagyok! Mit egyek akkor és hány órakor? A vacsora rántott hús lesz, főtt zöldségekkel, karfiol, brokkoli, répa, zöldbab is van benne ilyen mix meg uborka. Mikor vacsorázzak? De most rettentően éhes vagyok de már úgyis elrontottam a napom, edzeni is hiába fogok.

Vélemények?


2017. máj. 11. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól olvasom akkor 4 óráig 1 db szendvicset ettél? Ne csodálkozz ha éhes vagy ez nagyon kevés.
2017. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el,szerintem meg at sem lepted az eddigi kajakkal a deficitet es amugy vacsizz mikor ehes vagy,akad most is.Ne ehezz egy percig sem,viszont a rantott hus helyett lehetne sima csirkemell naturban a zoldsegek kiralyak hozza.
2017. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első: felet ettem...
2017. máj. 11. 17:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második: tényleg nem rontottam el? Leveszem a bundát akkor
2017. máj. 11. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Az elsőnek van igaza, azt irtad hogy fél 9kor egy ettél egy fél szendvicset a másik felét fél egykor. Az egy egész szendvics, nem? A másik a natúr csirkemell nem attól lesz az, hogy az olajban tocsogó húsról leszeded a panírt! :'D
2017. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alig ettél, miért ne lennél éhes? Amúgy a deficitben jóllakás egyeseknek elég trükkös, bele kell adni apait-anyait. Fontos a megfelelő étrend és számíthat az ételmennyiség elosztása is.

Szinte egész nap alig ettél, ettől sokan kiéheznek, egyesek a pár falat miatt jobban, mintha böjt lenne.


Miért edzenél hiába? Az sosincs hiába s ha egyszer többletben ennél, legalább jöhetne fel izom. De amúgyis növeli a kalóriaégetésedet, ami neked jó...


Tapasztald ki, mennyit és mit kell enned, hogy jóllakj kalóriadeficitben. Nekem mondjuk ez évekig tartott (most már tudom, elvileg hogyan kell), de én kemény dió vagyok s ha nehéz keveset enned, még mindig mozoghatsz többet.


Azt senki nem tudhatja, hánykor kell enned, de ha kiéhezel, akkor valamit rosszul csinálsz. Szerintem pl. ebédelj, az nem egy rossz ötlet. Fél szendvics nem ebéd.


A makrók, kalóriamennyiség jó? Mert könnyen lehet, hogy túl koplalósra veszed a figurát.

2017. máj. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!