Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legetséges, hogy 5 nap alatt...

Legetséges, hogy 5 nap alatt 1 kg-ot fogytam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a mérleg jár e rosszul, de egy kilót ennyi idő alatt lehet fogyni? Étrendem: reggelire nem nagyon eszem, van amikor semmit.Ebéd: általában egy adag felét eszem bármiből vagy negyedét.Vacsora: gyümölcssali vagy saláta.

+ néha egy kis sali



2017. máj. 12. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A testsúly a nap folyamaán 1-2 kg-tmozog, nem állandó állapot. Ha 1 nap alatt "lemegy" 1 kg, akkor valszeg aznap alig ittál folyaadékot, ki vagy száradva. Nem így kell fogyókúrázni, hogy folyton a mérlegen állsz, mert abból abszolút nem fogsz megtudni semmi releváns infót. Ha annyira mérni akarod magad, akkor mérőszalagot használj, ne mérleget. És a kérdésre válaszolva igen, lehetséges, hogy egy nap alatt csökken a súly 1 kg, de ez nem fogyás
2017. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ha én most ráállok a mérlegre és utánna megiszok egy liter vizet akkor 10 perc alatt 1 kg-t híztam?

Na, ugye hogy nem.

2017. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, ennyi kajával milyen értelmes mozgásformára vagy képes... Gyanítom, hogy semmire.


Szóval ami történik:

- jelenleg brutálisan koplalsz

- ezt egy darabig fogod bírni, főleg mozgás nélkül

- be fog lassulni az anyagcseréd

- közben lehetséges, hogy fogysz, mert a szervezeted végül is a kalóriadeficitet nem tudja belassult anyagcserével a végtelenségig ellensúlyozni

- miután nem mozogsz és koplalsz, a súlyvesztés főleg az izmaidból fog menni

- amikor elérted az általad kitűzött súlyt, meglepődve fogod tapasztalni, hogy egyáltalán nem azt látod a tükörben, amire vágytál

- végül pedig amint felhagysz ezzel az őrülettel, visszahízol mindent - és még örülhetsz, ha csak annyit.


Végeredmény: még annyi izmod sem lesz, mint eddig, viszont ugyanannyi vagy több hájad.


Biztos ez a cél?

2017. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet ennyit fogyni, de nem zsírból (hacsak nem kövér valaki) és ne koplalj.
2017. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!