Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3honap alatt 20kgot fogytam...

3honap alatt 20kgot fogytam depresszio miatt. Kovernek éreztem magam es mikor belenéztem a tükörbe mindig elment az etvagyam mostmar a 175cm-hez 55kg vagyok es nem bírok enni. Mindenzt 12 het alatt.18eves lany vagyok. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Kiegészíted a kajádat fehérjeturmixal, vagy tömegnövelővel amig elneméred a kiszemelt célt. De persze edzel mellette.
2017. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Tovább már ne fogyj, már így is csak 1kg választ el a kórosan sovány súlytartománytól. Ha nincs étvágyad, igyál gyümölcsleveket, turmixokat.
2017. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Napi 300-500kaloriat eszek mar 3honapja..es Nembirok tobbet enni..mondtam a szüleimnek hogy lelkileg nem vagyok jol..es elkezdtek velem ordibalni hogy mibajom lehetne 18evesen
2017. ápr. 24. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy nem tudsz többet enni. Te csak nem akarsz.

Anorexiával, 11-es bmi-vel feküdtem az intenzíven, amikor megkérdezték, hogy tudok e enni. Azt mondtam nem, gondoltam elkerülöm az evést. Amikor a nővérek bejöttek hozzám csövekkel, hogy majd akkor így eszek, könyörögtem, hogy had egyek rendesen.

2017. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Beteg vagy.
2017. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%

Pszichológus? Miért ez az első javaslat?

Tényleg segítségre szorul a leányzó,de ..... Sajnos a szüleid reakciója elszomorító. Én is megéltem hasonlót pont ennyi évesen, hogy mi segített? Az emberek... Elkezdtem szelektálni azokat az embereket akiknek a szavára adok, és nekik a véleményét tényleg meghallgattam. Kezdj el valamivel foglalkozni, én pl. elkezdtem tanulni, villamosmérnök lettem. Ne roncsold magad, próbálj nyitni a világ felé, hidd el hosszú folyamat, de nem szabad feladni. Keresd meg amiben jó vagy... Kitartást! Szurkolok neked =)

24F

2017. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Elég durva tápanyaghiányod lehet. A 300-500 kalóriát miből viszed be? Jó lenne, ha legalább a tojást (esetleg csak a sárgáját) meg tudnád enni, viszonylag könnyen emészthető, és sok hasznos tápanyag, vitamin van benne. Emellett bármilyen nyers vagy párolt zöldség, friss gyümölcs is jó lenne, ha meg bírod enni.

Vegyél valami jobb fajta multivitamint is (ne a legolcsóbbat). B vitaminokra, cinkre nagy szükséged lehet (ezek étvágyfokozók is). Akkor vedd be, amikor sikerül enned is (ne éhgyomorra).

Ha emésztési problémáid is vannak (hasfájás, puffadás, hasmenés), szedj probiotikumot, igyál naponta gyógyteákat (vannak emésztést javító gyógyteakeverékek), és egyél minél gyakrabban házi húslevest (ha csak a levét, az is jó).

Elég gáz, hogy a szüleid így állnak hozzá. Nem látják, mennyire lefogytál?

2017. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En depresszió nélkül is ilyen alkat vagyok... 31 vagyok.
2017. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk ha belegondolsz nincs igazuk anyádéknak? Mármint konkrétan 18 évesen mégis mi a faxom baja lehet egy embernek? Annyi feladatot van, hogy tanulj. Nincs olyan problémád, hogy már előre tudod, hogy a héten minden nap napi 2 órát túlóráznod kell, h befejezd a kiadott feladatot hétvégéig, különben lehet repülsz, és ha kirúgnak miből veszel otthonra egyedülálló anyaként 2 gyereknek kaját stb, csak példákat írtam, nem rólam van szó, de 18 évesen tényleg lehetne egy kis eszed és elgondolkozhatnál, hogy ugyan milyen lelki bajod van? Jöhet a lepontozás se szegényebb, se dagadtabb, se butább nem leszek tőle, osszátok nyugodtan, ingyen van. :D
2017. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom megjöttek a savanyú dagadt vadállatok, akiknek nem tetszik az igazság, ez van.
2017. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!