Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a mai etkezes...

Szerintetek ez a mai etkezes hany kcal volt? Belefer a fogyokuraba vagy sok volt?

Figyelt kérdés

Most kezdtem 4 napja a fogyokurat es most itthon voltam mivel hetvege van szoval tobbet ettem mint eddig.

Reggelim zabkasa egy 2dl pohar kb feleig ontottem es azt foztem vizbe hozza reszeltem egy fel almat.

Delben 1 paradicsom es fel kigyo uborka osszevagva es 1 szelet kb tenyerni nagysagu marhahus ami sovany hus nem olyan vastag.Delutan 5 szelet puffasztott rizs.Utanna 100g turo fel almavat reszeltem bele.Igy este azaz 7orakkor tojasrantottat 2 db tojasbol 5szelet csirkemellsonka 1 paradicsommal.


Es nem mozogtam ma semmit.Igy sok volt?


2017. máj. 13. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó volt. :) Én is hasonlóan szoktam enni! :D
2017. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem adtam össze, de elég kalóriaszegény, de ha ez neked még nem koplalás (mit sem tudok a kalóriaigényedről, ez mozgás nélkül is nagyon egyéni), akkor egészségedre, mert amúgy jól hangzik :)
2017. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odairni hogy 3 es fel litert ittam ma.Bàr nem szoktam ennyit max 2es fel 3liter.Este meg elmentem futni 2km-t birtam es meg 40 percet hasaztam es fenekre edzettem.😊
2017. máj. 13. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!