Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha abbahagyom a fogyókúrát...

Ha abbahagyom a fogyókúrát visszahízok?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve figyelek arra ,hogy mit eszek és mennyit.De már kezdem unni néha megennék mondjuk egy rántott húst vagy bármit amit régen ettem :D Fehér lisztet kerülném továbbra is és a kalória bevitelre és a makrókra is figyelnék ugyan úgy.A kívánt súlyom már rég elértem de visszahízni nem szeretnék.Szóval a kérdés lényege ha azt eszem amit itthon főznek de kalóriában ls makróban nemlépem át az "igényeimet" akkor nem fogok visszahízni ugye ? :D

2017. máj. 8. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eszel többletben, hanem elhasználod, amit beviszel, akkor természetesen nem hízol. Sokan fogyáskor is kilengünk, mégsem áll le a fogyásunk, amennyiben nem eszünk sokkal többet...
2017. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonkeppen nem hagyod abba a fogyot,hiszen a kereten belul maradsz szoval..
2017. máj. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyit egyél amennyi a napi kalória égetésed, és nem fogsz elhizni.


Èn jojo -s voltam, híztam és fogyooztam mindig is míg a szülöi házban éltem. Majd a férjemmel össze költöztünk, jó messze a szülöi háztól. Azt vettem észre, hogy nem hízok. Hiába eszek mindent egyszerüen nem hízok mindig is 70kg maradok. AZtán megnézetm mennyi kb a napi kalória fogyasztásom, és azt vettem észre, hogy alapból 2000kalóriát nem igazán lépem át. Néha egy-gy nagyadag édesség, de aztán pár nap múlva meg sokkal kevesebbet eszek. Vagy is átlagban maradtam a 2000kalóriában.


Ezek után tudatosan elhagytam, a délutáni kekszezést, és este is csak 1 szelet kenyeret ettem, így elkezdtem fogyni és 65 kg lettem. Majd vissza álltam a 2000kalóriára.


Neked is ezt kell tenned. egyél mindent csak mértékkel. egyél 5x egy nap, de keveset.

2017. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!