Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mennyit esztek egy csalónapon?

Ti mennyit esztek egy csalónapon?

Figyelt kérdés

Én pl általában betolok 5000-6000 kalóriát, 15 éves, 167 cm-s 52 kg-os lány létemre :D. Igaz, nálam egy hónapban egyszer van ilyen

Ti milyen gyakran tartotok "zabanapokat"?

Mit, és mennyit esztek olyankor?



2017. máj. 11. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Te jó ég, mennyire koplalsz, hogy ennyit be tudsz falni?
2017. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
heti 1 csaló étkezésem van, általában vasárnap, akkor rántott hús és sültkrumpli a menü. amúgy nem csalok.
2017. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
En mindig szombaton tartom,altalaban az ebedem valami teszta vagy edesseg.
2017. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Koplalsz? Nem normális ennyi ételt kívánni egy normális életmód melett.


Nekem a csaló nap nem azt jelenti hogy csurdultig eszem magam hanem azt hogy megengedek magamnak olyan ételeket amiket amúgy nem tehát egy pár gombóc fagyit vagy egy snickerst.

2017. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem koplalok

Amíg rendesen ettem, amivel híztam (bár nem sokat, a legtöbb súlyom 57 kg volt, napi 2500-3500 kcal mellett), akkor is lement néha ennyi

Szimplán sokat tudok enni és szeretem a finom kajákat :D

Kiskoromtól kezdve így van, legalább kétszer annyi kaja kell, hogy megteljek, mint más velem egyidős lányoknak, és ha teli vagyok, az is elmúlik 10-15 perc után

2017. máj. 11. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy semmi, ezt sok mozgás nélkül csinálod? Hallottam már ilyenekről... De ők 1500-as napok után csinálták.


Én igazán tudok enni, de nem ennyit. Alaphangon 2000 kcal, ez alámennem pokoli nehéz. De iszonyúan, évek óta próbálkozom, néha megy.

2000 fölött hirtelen minden csodálatos lesz, 2500 fölé szerintem ritkán megyek, 3000 fölé pláne.

Lelkes evészetkor szerintem megvan a 4000 kcal (csak tipp, nem számolom, minek), de az már nekem sok, a következő napokban könnyen jóllakom. Na nekem ilyen nincs minden hónapban, de pl. karácsonyi rendezvényen megtörténhet, ha zserbó van... Jó étrendem van, jóllakom sokkal kevesebbel s ritkán muszáj nekem felennem mindent, ami szembejön.


Mit eszek olyankor? Mostanában földimogyorót. Korábban, amikor remek kenyér sült itthon s még újdonság volt számomra, vajas kenyérből ettem rengeteget (az nem laktat, szóval eléggé végtelen ciklusba tudok vele kerülni, ha ízlik és éveket kell bepótolnom, viszont egy ponton elfogy a fele s igazából nem nekem készül).


Másnál vajon hogy van ez? Eszik, ha nem is éhes? Olyat eszik, amitől éhes marad, bár kalóriadús? Bizonyára előfordul ez is, az is.

2017. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, én eszek, akkor is, ha nem vagyok éhes, pláne csalónapokon

Ha egyszer nekiálltam egészségtelen, kalóriadús ételeket enni, hadd élvezzem már ki, nem gyakran csinálok ilyet :D

2017. máj. 12. 06:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartok ilyen napot.


Mióta ráálltam a normális étkezésre (mind mennyiségben, mind minőségben), azóta émelygek, rosszul vagyok, ha túleszem magam. Szóval igyekszem nem megbontani az egyensúlyt, mert így a közérzetem sokkal jobb. Persze ha ünnep van vagy ilyesmi, akkor egy szelet torta vagy édesség simán belefér, de ezt nem nevezném csalónapnak.

2017. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is simán megeszek csalónapokon 6000 kalóriát. Utána vagy 3-4 napig sokkal jobban megy az edzés.
2018. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!