Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szoktatok enni csalónapon?

Mit szoktatok enni csalónapon?

Figyelt kérdés
Tervezek egyet a szülinapomra, szóval jöhetnek a finomságok :)

2017. máj. 12. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
KFC, pizza, hamburger(igazi kézműves, szaftos) sültkrumpli, lasagna,krémes, mignon, kínai, bundáskenyér, melegszendvics, bolognai spagetti extra sajttal
2017. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csoki, édes péksütik, gyorskaja, tészták, sütik hihetetlen mennyiségben :D
2017. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És persze melegszendvicset is, egyik kedvencem
2017. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma tojásos nokedli, magos zsemle, tejeskávé, egy banán és csoki volt. Plusz némi normális étel (sajt, nyúlpörkölt, zöldség).

Ez nem csalónap, ez egy átkozottul elbaltázott, idióta, de "kit érdekel, elég bajom van s magamtól sosem csinálnék nokedlit" nap volt. Mondjuk nem érzem magam rosszul, de ennél jobban nehéz szembemennem az életmódommal (azért lehet, pl. ha nem 5 gramm cukor lett volna a napban, hanem sokkal több). Jó lenne egyszer leszokni ezekről, igazából élvezetesebb a saját étrendem :D.

A krumpli egy fokkal értelmesebb kilengés, azt jó ételnek tartom, csak nekem nem való, kivéve néha, az íze miatt.

Plusz néha megszaladhat a gluténmentes gabona, a gyümölcs és a xilit, az sem gond.

Ez mindenkinél más.

Mazsola tipikusan van a kilengéseimkor, az nagy jóság, bár a banánt is szeretem, csak az belefér bármikor, kis mennyiségben, ami nekem elég.

2017. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Spagettit meg pudingot:D
2017. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindent, amihez kedvem van.

Ilyenkor úgy szoktam, hogy reggel hajnalban kelek ugye mindig és a szokásos kv, csak ilyenkor megy bele kvtejszín is illetve cukor. Ehhez vmi kekszet/belvitát eszem.

Utána később, de még reggel átmegyek a boltba és körülnézek. Amit megkívánok azokat megveszem. Csoki, chips, péksütik, tejdesszertek, süti, gumicukor bármi.

Aztán hazamegyek és a nap folyamán elfogyasztom mindet, de nem veszek 3 napra elegendő kaját:D Plusz rendelek pizzát vagy vmi normális kaját, amit imádok.

Egyébként mindig szabadnapra tervezem a csalónapot, amikor otthon vagyok és semmi dolgom nincs, mert ilyenkor egész nap filmezek, gamerezek közben meg nasizok. :D

2017. nov. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!