Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges így gyorsan fogyni?...

Lehetséges így gyorsan fogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Reggel : fehérje (csak vizzel)

Ebéd : kb 80 gramm rizs+zöldség

Vacsora : fehérje (vizzel)


Ha 3 héten keresztül minden nap ezt eszem , akkor le tudok fogyni látványosan ?

Az hogy visszajön az nem nagyon érdekel mivel később izmot szeretnék "építeni" tehát csak azért szeretnék fogyni hogy úgymond 0 ról indulhassak , 176 cm és 79 kilo vagyok 6 kg a cél 3 hét alatt , lehetseges ? 21/F



2017. máj. 12. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
IGen, látványosan lógni fog a böröd, folyamatosan szédelegsz esetleg elájulsz a koplalás miatt - és ugyan a súlyod kvesebb lehet (attól függen, hogy most mennyi vagy és milyen magas), de a kinézeted borzasztó lesz.
2017. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
ez eleg szar igy. :D egyel tobbet, mert ez keves meg a minimalis eletben maradashoz is.
2017. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha kibírod, hogy ennyit eszel 3 hétig, akkor valószínű haldokolni fogsz már az utolsó héten.
2017. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
"Okos" ötlet. Izmot akarsz èpíteni, ami nem rövid folyamat, oda kell tenned magad mind fejben, mind edzèsben, ètkezèsben. Erre nem vagy mèg kèsz, ha ilyen fogyòkùràn gondolkozol.
2017. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne 3 hét alatt leadni 6 kilót? Van időd. Az izom sem 3 hét alatt fog felmenni :)

Egyébként nem jó. Ez koplalás. Olyan gyenge leszel, hogy nem fogsz tudni edzeni. Kilóban biztosan kevesebb leszel, de látványban nem leszel jobb. Sőt. "Össze-fogsz esni", plöttyedt leszel.

Tök felesleges így kínozni magad, mivel nem is olyan sok felesleg van rajtad.

Én betegség miatt fogytam két hét alatt 5 kilót, nagyon csúnyán néztem ki utána, lötyögött a bőr a lábamon, a fenekem laposodott. Alig vártam, hogy normálisan ehessek és mozoghassak.

2017. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Izmot akarsz építeni, de ezzel a hülye ötleteddel a meglévő izomzatodból fogsz veszíteni, mivel annak "fenntartása" több energiát igényel.

"Az hogy visszajön az nem nagyon érdekel " - Nem? Izmot veszítesz, és majd zsírt szedsz vissza, komolyan nem érdekel? Akkor csináld, agyas.

2017. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Diéta mellett most kezdj el már edzeni, ne csak holnap, jövő héten, következő hónapban. egyébként minden kg izom még alvás közben is kalóriát éget, így értelemszerűen már 1kg + izommal is könnyebb a fogyás.(és persze a koplalás alatt "leesett" izom már nem fog semmit égetni, így könnyebb lesz híznod.)
2017. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lehtséges. Ez egy jó fogyókúra, csak mellé kell még egy kis vitamin, Omega-3 (halolaj), meg zöld tea!
2017. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Meg egy kis zsíradék is.
2017. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Meg étel.
2017. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!