Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az emberek...

Mit tegyek, ha az emberek vissza akarnak húzni a célom (fogyás) elérésében?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel jönnek: "most már fogytál pár kg-ot, legyen elég. Eddig is mindenki úgy szeretett, ahova voltál. Miért akarsz más lenni?"
2017. máj. 16. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők a megszokott dolgokat szeretik. Sokan vannak így akik tudják, hogy ahogy élünk rossz, de ezt már megszokták, félnek a változástól vagy lusták megtenni azt ami a változáshoz szükséges. Ha te változtatni szeretnél, akor tedd meg. Persze van az a szint ami már egészségtelen, ebben az esetben meg akarnak óvni, de kétlem, hogy anorexiás lennél, nem tudom hol tartasz fogyásban. Én azt mondom, hogy folytasd amit elkezdtél, de ha van valami indok is amellett amit mondanak, mindig fontold meg, ne zárd ki élből amit mondanak, és ez, és a saját véleményed alapján mérlegelj és dönts.
2017. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Más az ízlésük, sokszor pedig irigyek, akár tudatalatt. Azt teheted, hogy szem előtt tartod a saját céljaid s kitartasz.


Nem is akarsz más lenni, csak csinosabb és egészségesebb, gondolom... Nincs igazuk. S csak mert valakit szeretnek kövérebben, még törekedhet a jobbra. Nem jók az érveik.

2017. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok anorexiás. :) 86 kg vagyok a 163 centimhez, 100-ról indultam.
2017. máj. 16. 23:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem muter mondja ezt állandóan. Sose leszel vékony, apád is, nagyapád is mindig kövérek voltak. Anyám is túlsúlyos. Szóval ez a génjeidben van stb stb... :D

Én meg csak általában mosolygok/nevetek rajta egyet és ennyit válaszolok hogy majd meglátjuk. 119 kilóról indultam anno. Most vagyok 93 :D

2017. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell velük törődni. Mindenkinek megvannak a saját korlátai.

Amíg olyan 55-57 kiló körül nem leszel, semmi oka bárkinek lebeszélni a fogyásról!

Ha ezt nem értik meg, és nem hagyják abba a cseszegetést, nyugodtan meg lehet nekik mondani, hogy olvassanak kicsit utána a dolgoknak, vagy kérdezzék meg a háziorvosukat a dologról, mielőtt tanácsokat osztanának - mert ők tudják rosszul!!!

2017. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok az eddigi eredményedhez! Nagyon ügyes vagy. :)
2017. máj. 16. 23:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani hogy mit akarsz. Csináld úgy hogy ne tudjanak róla.
2017. máj. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy.

Én már gebe vagyok anyám és anyósom szerint az 168 centimmel és 65 kilómmal. Rendesen ájuldonzank mikor mondom,hogy pedig 5 kg még hátra van.

Annyit tegyél,hogy még jobban akard elérni a te saját célod.

2017. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én valami ilyesmit mondanék: "Köszönöm, hogy aggódtok értem, tudom, jót akartok nekem. Én mégis folytatom, mert jobban érzem így magam, és fontos az egészségem. Még van miből fogynom. Szeretném, ha megértenétek. Ha valaki tényleg szeret, az támogat a céljaim elérésében."
2017. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!