Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csökkentsem a napi kalória...

Csökkentsem a napi kalória bevitelem?

Figyelt kérdés
Eddig fogytam pár kilót, napi 1500 kalória körül ettem. Viszont most az utolsó pár kiló nem akar lemenni. Segítene ha kevesebbet ennék?

2017. máj. 16. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy segítene, bár még jobb lenne a mozgást emelni vagy a kettőt együtt... Már ha van még miből fogynod.
2017. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi az alapanyagcsered? Egyel annnyit.
2017. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziaaa! én is pont így jártam!sehogy nem tudtam egy pontról kibillenteni a fogyásom, akármi csináltam, megrekedt. A 2. válaszoló jól mondja,ki kellene számolni az alapanyagcseréd, és az alapján belőni, hogy mennyit kell enned. Ez az érték alá nem szabad menni, mert akkor koplalsz, belassul az anyagcsere, megakad a fogyás. A sport is nagyon fontos, ahogy az első is írta, meg tudod vele teremteni a kalóriadeficitet, ami világos, hogy a fogyás alapja.
2017. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Te mennyi idő alatt adtad le a kilókat?
2017. máj. 17. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!