Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor vacsorázzak? Vagy...

Mikor vacsorázzak? Vagy muszáj a fogyás érdekében?

Figyelt kérdés

Az edzés nálam azt jelenti, hogy napi másfél óra séta délután aztán egyből fél óra erősítés.

Hazaérek általában 4-re aztán ebédelek mert reggel zabkását eszek, tízóraira 2 puffasztott rizst, délbe pedig egy teljes kiőrlésű szendvicset vagy rozsosat de ez zsömle. Hazaérek akkor zöldség vagy túró, leves, hús. Aztán várok max. 1 órát és megyek sétálni. Tegnap negyed 9-re végeztem a setaval és erősítéssel. Aztán semmit nem ettem és fél 11-kor fekszem le minden nap.

Mikor vacsorázzak? Vagy nem muszáj? 15 kilót szeretnék fogyni de mozgás után már nem vagyok éhes.

Nem fogok izmosodni ha túrót eszek? Vékonyodni szeretnék.

18/l


2017. máj. 16. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vacsizz nyugodtan. Hazaérsz és eszel, csak ne zabálj be, mert nem alszol. Bár én lehet többet ennék inkább délelőtt és egyzés utan csak egy kis zöldséget pufirizzsel.
2017. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz izmosodni a túrótól, már ha arra gondolsz, hogy növekedni fog-e az izomtömeged. Kalóriadeficitben nem tud, a fehérje viszont kiváló energiaforrás akkor is, tehát a túró mindenhogyan jó választás.


És igen, kéne enned edzés után, még ha nem is érzed magad farkaséhesnek, kell az izmaidnak, szervezetednek valami könnyű táplálék. Rizszelet, tk. rozskenyér, egy főtt tojás, némi zöldség már bőven jó.

2017. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked kell kitapasztalnod, kell-e vacsoráznod. Nekem fogyáskor semmiképpen nem fér és máskor sem célszerű, de én nem edzek este. Bár a testépítés rovatban is milliószor olvasható, hogy a napi összbevitel számít, edzés után végülis nem kötelező enni... Én azért szeretem, ha edzés után nincs tizenórás böjt, de mindenki csinálja, ahogy jónak látja. Pár óra esti séta után nem eszem.


Az első 3 étkezésedbe szerintem több fehérje kéne, ha már eszel, de ha a napi bevitel jó, akkor óriási gond nem lehet.


Kezdőként egy picit izmosodhatsz, de ahhoz alapvetően kalóriatöbblet kell és akkor is lassan megy. Az izom amúgy előnyös.

2017. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok úgy döntöttem :)
2017. máj. 16. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!