Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Úgy érzem nem...

Mit tehetnék? Úgy érzem nem bírok megküzdenj vele.

Figyelt kérdés

Tudom, nem este kell testsúlyt mérni, de nagyon megrémültem. 15 éves vagyok, 165 cm, és most a mérleg 68.2-t mutatott... ennyi még sosem voltam.

Amit tudni kell rólam: nem vagyok kitartó, könnyen feladom, nem igazán bírom megállni nasi nélkül.

Mivel ösztönözhetném magam? Szeretnék összeállítani egy diétá magamnak, de 4 fős a család, és minden nap főzve van. (Pörkölt, töltött káposzta, rakott krumpli stb...) és nem igazán van pénz mindig van pénz nekik hármuknak, plusz nekem külön főzni... tudnátok olyan ételeket írni nekem, ami nem hízlal, nem kell olyan sok minden hozzá és finom is? Elkezdtem a Norbi duci tréninget.. mennyire használ? Intenzíven végigcsinálom a 35 percet. Előre is köszönöm!


2017. máj. 17. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, miért lenne drágább külön főzni, a normálból több napra marad a családnak. A pörkölt amúgy kiváló lehet fogyáshoz, persze nem mindegy, milyen diétában. A töltött káposzta sem hangzik rosszul.

De bármikor csinálhatsz egy rántottát, az gyors, tápanyagdús és nem hiszem, hogy sok ember van, aki egy nagy rántotta után éhes marad. De az emberek zömét tuti remekül laktatja.


De lehet, hogy ha csak a többi étkezésre koncentrálsz, illetve nem eszel a pörkölthöz egy halom galuskát, akkor is fogysz, különösebb nehézség nélkül. Nem mindenkinek kell nagyon kihegyezni a dolgot. Én pl. krumplival nem fogynék, akármennyire is igyekeznék (kivéve, ha tudnék napi órákat edzeni). De van, akinek megy. Tedd meg, amit tudsz.


Ha mozogsz, az mindenképpen jó, s persze kell is az egészséghez, ne hagyd abba sosem (már nem a duci tornát, hanem a mozgást, egész életünkben fontos).

2017. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, emberből vagy te is.


Nem kell külön főzni, csak mértékkel kell enni. Bármit is főznek, megeheted. Csak a mennyiség, illetve a bevit energia a lényeg.

Ha napi 1600-1700kcalnál nem eszel többet, akkor bizony nem is hízol.


átlagban 2000 kcal szükséges az alap életvitelhez, ha ettől picivel kevesebb energiát tolsz be, akkor már nincs miért aggódnod.


Kalóriabázis.hu ennek útmutatásaival, segítségével meglátod rendbe jön a súlyod.

2017. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" nem vagyok kitartó, könnyen feladom, nem igazán bírom megállni nasi nélkül. "


Hidd el, ha majd elérsz egy olyan pontra, hogy tényleg zavar ahogyan kinézel, akkor nem fogod feladni, és nasi sem fog kelleni, vagy maximum egy fehérje szelet pl.

Fejben még nem vagy ott, ahol kellene.

2017. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!