Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsit elhagytam magam az...

Kicsit elhagytam magam az elmúlt másfél hónapban. Így sikerülhet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt másfél hónapban minden hülyeség összejött, időm sem volt egészséges ételeket enni sokszor sajnos. Volt amikor meg bánatból ettem. De ez már megtörtént, nem is ez a lényeg. Egy picit meghíztam. Nem mértem soha sem magamat, nem tudom hány kilót, de max 3-4-et. Kicsit érzem, hogy szűkebbek a ruháim,feljött egy kis felesleg a derekemra, csípőmre. Hogyha visszatérek az egészséges életmódhoz, nem eszek egészségtelen kajákat és heti 4-5x futok (félmaratonra készülök, szóval azt nem hagyom abba) akkor lemehet a kis felesleg? Vagy ezért kalóriaszámolgatásba kell kezdenem? Egyszer már számolgattam, grammra pontosan lemértem mindent, az úgy jó volt, mert fogytam, de kicsit kezdtem azt érezni, hogy beleőrülök, meg így nem élhetek egy életet, hogy grammra pontosan kiszámolok mindent. 17/l

166 cm vagyok és olyan 55-57 kiló lehetek kb. Előtte olyan 50 és 53 között lehettem. De ez tényleg csak nagyon körülbelül. Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!


2017. máj. 18. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Kal=riadeficit kell, akár számolod, akár nem, van, akinek mindegy, számolja-e, mert úgyse fogy, mert nem tud deficitben enni, sokan pedig nem számolnak és lazán fogynak.


Az ételek egészséges volta sem számít valami sokat, ami a fogyást illeti, nem azon múlik, persze jobb, ha egészségesen eszel. Én életmódot váltottam s ha néha eszem is mást nem itthon, az ritka és kevés, megszokja az ember a jó, hozzáillő étrendet, bármennyire nem érdekli épp, automatikusan folytatja...

A félmaratonra készülés kiváló, az éget kalóriát s persze más haszna is van :)


Figyelj a mennyiségre, illetve arra, hogy ne egyél, ha nem vagy éhes s ne olyat egyél, amiről esetleg tudod, hogy nem laktat vagy alig tudod abbahagyni... Megértelek, hogy nem akarsz számolni, én sem szeretek, nekem segít valamit a makrókra ügyelésben.

2017. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Makrókat hogyan számoljak? Van esetleg valami alkalmazás ami csak azt számol? Ahhoz is le kell merném mindent? Kb hogyan állítsam be a makróimat?
2017. máj. 18. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!