Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet enni, ami nem...

Tavasz1989 kérdése:

Mit lehet enni, ami nem annyira szénhidrát gazdag?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Miért kéne szénhidrátszegénynek lennie mindennek?

Van egy csomó dolog, amiben kevés szénhidrát van, mégis nagyon egészségtelen, "hízlaló", mint pl a zsír.

2017. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem,hogy egész nap szinte úgy érzem éhes vagyok,és mivel nem szeretnék hízni,ezért kérnék szépen pár tanácsot,ételt ami telít,de mégsem annyira hizlaló!
2017. máj. 18. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Túrókrém pl. ( túró, natúr joghurt, édesítő, kis citromlé és kész is)
2017. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

ebedre csirket egyel zöldsegkörettel pl.vacsira túró eperrel.reggeli zabkasa.

ennyi.az első meg hülyeseget irt, én volt h zsirosan ettem és fogytam.minden etkezeshez ket kanal libazsirt.

2017. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zöldségek tömkelegét. Húsokat, halakat.
2017. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha téged nem laktat a szénhidrát, akkor valóban célszerű kevesebbet enni belőle. Rengeteg opciód van. Húsok, tojás, túró, sajt mint fő fehérjeforrás (növényekkel jóval nehezebb, ha igazán alacsony szénhidrátbevitelt akarsz, de az olajos magvak azért jók e téren is), zsír mint plusz energiaforrás, (jobbára szénhidrátszegény) zöldségek.


Ha ennyire durván nem akarod, akkor persze bejöhetnek a szénhidrátbombák is (gabona, hüvelyesek, cukrosabb vagy nagyobb mennyiségű gyümölcs), csak kisebb mennyiségben.

2017. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A zsír nem egészségtelen, csak némelyik fajtája. S határozottan nem hizlal, épp hogy nagyon jól fogynak az emberek zsíros, de szénhidrátszegény étrenden. DE nem akárki s nem mindenkinek jó az, különbözőek vagyunk.
2017. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tegyük tisztába a dolgokat. Van rossz zsír és jó zsír. Telítetlen a jó zsír, ami segít a zsír anyagcserében fokozzák az idegműködést és egyéb jótékony hatása van. És van a telített illetve többszörösen telített zsír ami káros... Én a diétámban rendkívül sokszor szoktam mogyorót, tökmagot és egyéb ilyen magokat használni. Érdekes hogy úgy fogyok tőle mint az állat.

Viszont a kérdésedre válaszolva. Ami engem elszokott telíteni hogy egy jó ideig nem vagyok éhes az a tojás, zabkása, zöldségek leginkább a brokkoli, hal, csirke. Bár nekem a diétám úgy van összeállítva hogy minden étkezésnél legalább legyen benne 20-25g fehérje így a szénhidrát lassabban szívódik fel és figyelek a szénhidrát minőségére.

2017. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Többszörösen telített zsír? :)
2017. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ :)
2017. máj. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!