Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezeket ehetném majd, van...

Ezeket ehetném majd, van egyéb tipp?

Figyelt kérdés

(16L)Nyári étrendem ez lenne:

Napi 3L víz

Reggeli 2tükörtojás magoszsemlével vagy zabpehely

Tízórai és uzsonna gyümi vagy egyéb(Mi lehetne?)

Ebédre rendes étel, de egészségesebben ha lehet

Vacsora joghurt+gyümi smoothie turmixoltan (Ehetek ilyent, nem probléma annyira a gyümölcscukor este?)

Végül zárásként fél liter zöld tea.



2017. máj. 18. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ok lehet, de alig írtál infót, eddig ez kevés fehérje, az ebéd erősen alapozzon rá.


Mi lehet a kis étkezés? Bármi, ami neked jó. Nekem minden étkezésem hasonló, tökmindegy, minek nevezem.

Van, aki problémázik az esti gyümölccsel, én nem. Ebben sose fogunk megegyezni, azt hiszem.

Ha neked ilyen kis vacsora elég, egészségedre (bár persze lehet akármennyi kalóriás gyümölcs smoothie-t kreálni, én normál adagra gondolok. bár a gyümölcsök cukortartalma is erősen eltér, nem mindegy, hogy málna, banán vagy datolya).

2017. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vacsorával nem vagyok kiegyezve. Estefelé minél kevesebb cukrot kéne bevinned a szervezetbe. Nincs azzal baj ha mondjuk vacsorára almát eszel és 18kor vacsorázol és 21-22 fele fekszel le. De egyből lefekvés előtt két órával a cukrot nagyon mellőzném. Ha esetleg lefekvés előtt megéhezel. Akkor fogják mondani hogy este 6 után már ne egyél mert megfogsz hízni. Ezekre ne adj. Mivel este is működnek az életfunkciód ezért lefekvés előtt is ehetsz DE csak fehérjét.
2017. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel én általában este megyek mozogni, előtte szoktam ilyen turmixot, smoothiet inni és utána eszem valami fehérjét szénhidráttal - pl. tojás teljes kiőrlésű 100% rozskenyérrel. Na de ez erősen függ a te aktivitásodtól, edzéstervedtől.


A reggeli zabpehely az milyen formában? Én mondjuk tejjel szeretem felönteni és egy marék bogyós gyümölccsel meg fahéjjal ízesítem.


Tízóraira szeretek túrót enni, sósan vagy édesen is nagyon finom. De sokan a rizspufit is szeretik (én utálom, olyan, mint a hungarocell), de ha valakinek bejön, az jó. A gyümölcsök mellé szeretek lenmagot rágni, magas rosttartalma van és kiváló olajok vannak benne.


Mindent összevetve a vacsora kicsit kevéske és sovány.

Majd kitapasztalod, elég-e, illetve hogy az egésztől mennyire maradsz éhes vagy nem...

2017. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ha neki nem szenvedés s az összbevitel rendben, akkor OK a vacsora. S aki beleszól mondjuk 10 dkg málnába, mert nbem tudjuk, mit eszik, hát annak érdekes fogalmai vannak a dolgoktól.

Nem tud mindenki csak fehérjét (és zsírt, azért sokunknak kalória is kell) enni este. Van, aki rosszul lesz tőle vagy felkopik az álla. Semmi gond az összetett szénhidráttal este, de még egy kevés egyszerű cukorral sem. Eszembe nem jutna kihagyni a gyümölcsöt csak azért, mert egyesek szerint azt nem ehetek akkor, amikor az evési ablakom van. Nonszensz. A fogyást nyilván nem zavarja, mert az a kalóriaegyenlegen múlik (max. a keret betartása nehezedik, így bekavarhat, de akinek nincs ilyen gondja, az nehogy már másokhoz idomuljon, mikor a saját módszere neki jobb és működik). Amikor fogytam, mindig ettem délután és este gyümölcsöt, sokszor banánt vagy mazsolát. Nem rendelkeznek misztikus hatással, amitől megáll a fogyás, a mennyiségre nekem mondjuk ügyelnem kell, mert a cukor nem laktat. Szóval én rossz példa vagyok, de ha az extrém szénhidrátszegény étrendembe belepasszintom a gyümölcsöket, akár banánt este, akkor nehogy már egy normál, szénhidrátra alapozó emberi halandó ne ehessen gyümölcs smoothie-t vacsorára.

2017. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!