Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék erről leszokni?...

Hogyan tudnék erről leszokni? Annyira rossz!

Figyelt kérdés
idegességemben,szomorúságomban állandóan eszek és ez sajnos megis látszik rajtam.már próbáltam mindent,tudom,hogy hogy kell egészségesen étkezni,naponta hastáncolok,heti 3 tesim van,mégis sok kilótól kéne megszabadulnom,de nem tudok,mert ha ideges vagyok eszek,ha szomorú vagyok akkor is teleeszem magam valamivel.hogy lehet erről leszokni?
2010. máj. 16. 19:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
egy cipőben járunk akkor, én is így vagyok vele, és én is kíváncsi lennék a módszerekre. amúgy én egy héten 4x edzek és csak föl megy a súlyom, de le nem!
2010. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:(

én is így vagyok sajnos.a mozgás az megvan ,de a súlyom nem tud csökkenni a rossz szokásom miatt:(

2010. máj. 16. 19:43
 3/16 anonim ***** válasza:

nálam is ugyanez van.. de fogalmamsincs, hogyan lehet erről "leszokni.."


bocsi az offért..:S:/ de kiváncsi lennék én is..

2010. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
legalább nem vagyunk ezzel egyedül...
2010. máj. 16. 19:56
 5/16 A kérdező kommentje:
remélem valaki tud segíteni nekünk
2010. máj. 16. 19:57
 6/16 anonim válasza:

Egyrészt egyetek normális mennyiségű reggelit.

Másrészt, ha lehet, akkor ne McDonaldsban vagy Burger Kingben ebédeljetek. Aztán, ha nassolni szeretnétek, akkor az édesség helyett inkább epret egyetek. Általánosságban - több gyümölcs, kevesebb édesség. Ha van rá lehetőség, akkor teljes kiörlésű pl. rozskenyér a fehér kenyér helyett. A csokit, cukrot, cukortartalmú rágókat max. heti egyszer.

Érdemes savanyúképosztát venni és enni valamelyik étkezés HELYETT. Tele van C vitaminnal és segít is a fogyásban.

2010. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ja és este 7, de inkább már este 6 után ne egyetek semmit, max. teát vagy vizet igyatok. A szervezet az esti órákban már elkezdi a zsírokat lebontani, ha ebbe belekavartok, akkor viszont marad a zsír és aznap már nem lesz lebontás. Ez nem vicc, sok cikket lehet találni ezzel kapcsolatban. Szóval este ne egyetek már 6 után, ha lehet.
2010. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

reggelire mindig rozskenyeret eszek sajtal,zöldségekkel,aztán joghurt,alma vagy valami gyümi,de atán délután jön rám az evési mánia.

ha meg sikerül egész nap tök normálisan kajálni,akkor estére mindig történik valami és nekiesek a hűtőnek.

mekiben meg ilyenekben nem szoktam enni.

2010. máj. 16. 20:03
 9/16 A kérdező kommentje:
és köszönöm a választ!
2010. máj. 16. 20:03
 10/16 anonim válasza:
Látom más nem szól hozzá, így akkor folytatom. A cukros üdítőket (kóla, fanta, gyömbér stb.) hanyagolni kell. Ha fogyni akartok, akkor marad az ásványvíz (már 40 Ft-ért is lehet kapni másfél litert). A kóla light sem egészséges, aszpartámot tartalmaz cukor helyett, amit évek óta vizsgálnak a tudósok, nem biztos, hogy nem rákkeltő. Natúr joghurt-ot, esetleg egy-egy gyümölcsjoghurt-ot is ehettek (gyümölcsjoghurtot az édesség helyett). A lényeg, hogy a fehér kenyér és a tészták (a kenyér is tészta) valamint a cukros dolgok hízlalnak.
2010. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!