Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a stagnálás normális? Mir...

Ez a stagnálás normális? Mir csinálhatok rosszul? 15/L

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja kezdtem el fogyózni. Sajnos nem nagyon van önuralmam, ezért minden héten tartottam egy csalónapot, amikor 3000 kcal körül ettem. Egyszer olyan is volt, hogy egy héten kétszer is bezabáltam, ráadásul egyszer 5000-6000 kalóriát, mégis fogytam 0,5 kg-ot nem egész egy hét alatt

Most viszont két hete csak 0,4 kg-ot fogytam, holott csak egyszer csaltam, 2500-3000 kcal körül. Nyáriszünetre 4,5 kg-mal kevesebbnek kellene lennem, és ez így nem fog menni.

Az is igaz, hogy nincs nagy súlyfeleslegem (167 cm és 52,6 kg voltam ma reggel), viszont mikor tavaly nyáron ennyit ettem, mint most (napi 1200 kcal), akkor így fogytam heti 1 kg-t. Akkor egy héten 3-4 alkalommal 30 km-t bicikliztem mellé, és egyszer sem csaltam. A mostani edzésem így néz ki: heti egyszer 1 óra jóga (bár ezen a héten kétszer megyek), suliban 3 tesióra, 1-2 alkalommal megyek kondiba, ott 10 perc futás és kb 50 perc erősítés, ezzel szerintem elégetek 200 kcalt, és ezt pótlom is. Nyáron nem ettem többet, ha edzettem, lehet, hogy ez a baj? Vagy a csalónapokat iktassam ki?

Holnap csalhatok kicsit? Anyukám palacsintát süt, ami egy évben kb 3-4 alkalommal fordul elő, de már előre bűntudatom van... Ha meg keveset eszek belőle, bánni fogom később. 2500-3000 kcal körül ennék megint.

Még a női fogyókúrázókhoz lenne egy kérdésem: lehet, hogy menzesz előtt már egy héttel is raktároz vizet a szervezetem? Nektek mikor szokott?



2017. máj. 20. 08:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ügyelek a makrókra is

Nem vagyok zsíros, van rajtam izom

És voltam már 45 kg is, de szerintem 48-cal néztem ki a legjobban, azért akarok annyi lenni

Nem vagyok anorexiás, nem látom magam kövérnek, és csak a thigh gapemmel van bajom, nem tetszik, hogy ilyen kicsi

2017. máj. 20. 12:07
 12/22 A kérdező kommentje:
És a kérdésre alig válaszoltatok... Ti a helyemben tartanátok holnap csalónapot?
2017. máj. 20. 12:10
 13/22 anonim válasza:
66%

Ló_f_a_szt tartanék!


Infúzióra kötnélek és pszichodokihoz vinnélek inkább!

2017. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
NE tarts! Lődd be, hogy naponta átlagosan mennyit egyél, mert annak semmi értelme, ha egyik nap kétszer annyit eszel, mint a másikon.
2017. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De eddig rendben volt... Heti 0,5 kilót fogytam csalónapokkal, tehát semmi baj nem volt azzal, hogy egy nap kétszer annyit ettem mint a többin... Nem értem, most mi történt, erre lennék kíváncsi.
2017. máj. 20. 14:37
 16/22 anonim ***** válasza:
57%
"De eddig rendben volt..." - Egy ideig minden rendben szokott lenni. Aztán kórházba kerülsz. Azért, hogy még távolabb legyenek egymástól a combjaid...
2017. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mekkora az a híres távolság a combjaid között?
2017. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2017. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"Mesomorphs ... and endomorphs ... don’t have much hope at achieving ... without great insult to their own physiology."
2017. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Ja, hogy ez erre megy ki... Hogy át lehessen köpni a lábai között...


Mondhatom igen "szép"...


Az ilyeneket kellene elhantolni. Hogy ne tudják terjeszteni a többinek a hülyeségeiket.

2017. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!