Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A legtöbb lány miért nézi le...

A legtöbb lány miért nézi le a normál testalkatú lányokat?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 60 kg. Már többször megtörtént, hogy vékony lányok kéretlenül adtak tanácsot, hogyan fogyhatnék.

Én nem akarok fogyni, arányos vagyok, férfiaknak is tetszem.

Akkor a nők mégis miért nézik le azt, aki nem akar minél vékonyabb lenni?


2017. máj. 20. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Jaj ezt ismerem! A paszulykaró hófehérkék osztják ilyenkor az észt.

Kaja one,emiatt rendszertelen mensi

stb,stb. Nehogy ilyen legyél kérlek!

2017. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
mert idióták
2017. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Vannak ilyen emberek, sz_rd le és kész.
2017. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
#1 első mondatod made my night, köszöntem :D:D
2017. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak, akik elhiszik, hogy a véznaság szép vagy van, akinek a szálkásság tetszik és nem tud tolerálni egy szexin eloszló pár "pluszkilót" sem (nem egyértelmű,ugyebár, mi a plusz, nincs fix ideális szint), amivel sem egészség, sem esztétika szempontjából nincs gond...


S persze nem mindenki nézi le az ilyeneket. Én 163/68 vagyok, a derékbőségem minimum 85 centi, rég mértem, 62 kilósan volt arrafelé. A legtöbb ismerősöm nem érti, miért akarok fogyni. Más közegben mozgom, mint ahol a vékonykák vannak, plusz ruhában máshogy néz ki, főleg csontos kézzel (30 kiló plusszal is ilyen volt) és lefogyott arccal... Egyes férfiaknak kövérebben is tetszettem. Ja, a férfiak ideálja nem annyira vézna, mint sokszor az uralkodó irányzat a nők körében....

2017. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Milyen kapcsolatban voltál azokkal a vékony lányokkal?


Egyébként a média eléggé nyomatja a csak akkor lehetsz boldog és szép, ha vékony vagy. Sajnos már itt is egyre többen akarnak a combjuk között hatalmas réseket, s volt már olyan, aki kiakadt, hogy annyira elhízott már, hogy alig két centis rés van a combjai között...

Ők szinte csak a vékonyságra és a hozzá kapcsolódó dolgokra képesek gondolni, nem értik, hogy valaki lehet úgy is elégedett, hogy nem állnak ki a csontjai.

2017. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!