Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet fogyni gyógyszerek...

Szjgerfanvok kérdése:

Hogy lehet fogyni gyógyszerek és éhezés nélkül?

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

-kitartással

- életmód változtatással

- sporttal.

25 kilótól szabadultam meg.

2017. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficit, ennyi a titok. Égess el többet mint amennyit beviszel!
2017. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%
letagadsz 30 kilót
2017. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1: Megtalálod a "fogyókúra" kategóriát.

2: Éhezéssel rendkívül egészségtelen fogyni, és sokszor halálhoz vezet.

2017. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Elmondom az én módszeremet:


Én is utánaolvastam mindennek, hogy kinek mi vált be, meg ilyenek és megteremtettem a sajátom.


Először is étrendet kell váltani, komolyan, én se hittem, amíg nem csináltam. Állj rá napi 3x/5x étkezésre. Én 3x eszek egy nap. A lényeg, szénhidrátot minimálisra csökkentsd. Pl. kenyér off, meg ilyen péktermékek. Tészták is. Ilyen bullshitet meg tilos elhinni, citrommal lehet fogyni, meg ioyen kitalált idiótasággal. A lényeg, húsok (csirkemell, hal) simán mehetnek valami salátával, vagy kevés! rízzsel. De ezt ebédre inkább. Reggelire a natúr joghurtot javasolnám, de mivel én azt utálom, gyümölcsöset eszek. Annyira nem gáz. Vagy valami müzli is belefér. Vacsora ugyanez kb. Müzli vagy joghurt. Napközben nyugodtan meg lehet enni egy gyümölcsöt, vagy müzli szeletet.


Víz! Sima, nem bubis. 1,5 litert próbálj meginni egy nap alatt azért.


Ahogyan előttem is írták, gyors fogyás nincs. A lényeg, ne vigyél be annyi kalóriát, mint amennyi a napi szükséglet, vagy, ha többet sikerül, akkor kardio.


Kardio: Ez mehet akár naponta is, de legalább 3x egy héten. Nem kell bonyolult dologra gondolni: úszás, futás, kerékpározás, gyaloglás. Legjobb az edzőterem és ott futópadozás. Sokat használ. Vagy, ha közbeszólnak az anyagiak, akkor sima futás, először bemelegítéssel, majd kisebb távokat. Elsőnek 2 km-t, vagy amennyi nem megterhelő, aztán lehet azt is növelni. Vagy vannak ezek a kondiparkok. Igaz, az inkább erősítésre való, de közben is mozogsz.


Kb. ennyi a nagy titok. Én 2 hónapja csinálom, -10-nél járok. Mellette meg egyetemet is végzek, szóval szabadidőmben.


19F

2017. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. máj. 25. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!