Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék? 173cm/84kg/F...

Fogyni szeretnék? 173cm/84kg/F 60-65 kg közé szeretnék kerülni. Szeretnék tartalmas ételeket enni, éhezés nélkül fogyni.

Figyelt kérdés

Lusta vagyok magamnak utánanézni, hogy mivel tudnék fogyni, de szeretnék, ehhez kérnék segítséget. Délben kelek, leves + általában valami tésztaféle a reggeli, aztán délután 4-6 órakor megéhezem, eszek egy szelet kenyeret, estefelé illetve éjszaka becsúszhat mégegy szelet kenyér, ritkábban valami chipsféle dolog vagy gabonapehely tejjel, majd hajnali 2-3 órakor fekszem és kezdődik minden előről. Nem túl változatos és csak hízok tőle, a kenyértől sem lakok jól, de nem tudok mást kitalálni helyette. Eléggé válogatós vagyok. Tésztát ennék tésztával, illetve csirkemellet szinte bármilyen formában, sütni-főzni viszont nem tudok.

Valami értrendfélét, iránymutatást tudna valaki írni? Mozogni sajnos nem sokat szoktam, konditerembe sincs pénzem menni.

Volt idő, mikor dolgoztam (most is szeretnék, de nem jön össze), reggel korán ettem egy szelet kenyeret, pár órával később szintén, majd mégegyet, délután 4-7 óra között hazaértem, ettem főtt ételt, leves + tészta, majd szintén minden előről.


2015. márc. 17. 18:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
este 6 után ne egyél, azzal is lemegy pár kiló :)
2015. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezt nem tartom jó ötltetnek. Aki lefekszik 8 órakor, annál rendben van. Mint írtam, hajnali 2-3 órakor fekszem le, ha 6 órakor telieszem magam, legkésőbb 1 órakor olyan éhes leszek, hogy fel tudnám falni a házat. Lefekvés előtt két órával semmitre fogalmaznám át az este 6 után semmit mondatot.

Azthiszem ebből kalóriaszámlálás lesz. Találtam kalkulátort, érdekesnek tűnik, egy ideig eljátszadozom vele, hátha lesz valami haszna. :D

2015. márc. 17. 19:15
 3/11 angelside ***** válasza:

Ne haragudj, de:


Lusta vagy, tudod is magadról, nem dolgozol, délben kelsz, 2-3 kor fekszel le, "chipsféle dolog vagy gabonapehely tejjel", kenyeret eszel, válogatós vagy, tudod is magadról, sütni-főzni nem tudsz (egyáltalán akarsz?), mozogni nem szoksz (sokat). És értrendfélét, iránymutatást vársz.


Nem bántásból, de egy kis "iránymutatás": Szerintem első körben rakj rendet a fejedben, mert a problémáid (valójában az összes) onnan fakadnak. Ebből fakadólag valószínű, "megjelenésed" a belsőd tökéletes megnyilvánulása. Soha nem leszel kívül az, ami szeretnél lenni, ha belül nem vagy jól "összerakva". Szóval változz belül, és a külsőd követ!

2015. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Philipp Gábor ***** válasza:
Akkor kocogjál napi egy órát az ingyen van.
2015. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát rajtad csak a hentesbárd segít. Azzal lefaraghatsz pár kilót. XD. Ilyen életvitellel hamar el fogsz patkolni.
2015. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha már utánanézni is lusta vagy, akkor a téma tárgytalan, garantált bukás, úgysem tartanál be semmit.
2015. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Philipp Gábor ***** válasza:
ne is akarjál inkább fogyni egyél még több chipset,sok fehér kenyeret szalonnával és akkor garantált lesz egy infarktus,trombózis és társai és akkor a kórházban fekve is lefogsz fogyni.nem beszélve az igen "nagy" tápértékkel bíró kórházi kajáról.
2015. márc. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 angelside ***** válasza:

Látom, szívedre vetted. A te dolgod.


A helyedben viszont örülnék, hogy van, aki őszintén megmondja hol a problémád gyökere, és az általad igényelt iránymutatást is megadja.

2015. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha nincs munkád, miért nem alakítasz ki egy egészséges napi ritmust? Miért nem kezdesz el főzni tanulni?

Miért csak a kifogásokat és a nem akaromokat sorolod?


A csodát teljesen feleslegesen várod, a jó alakhoz és egészségért meg kell dolgozni.

2015. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt a segítő szándékú mindenit. Itt miért nem tudtok ennyire aktívak lenni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__66..

2015. márc. 18. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!