Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm,50 kg és 15% testzsír...

165 cm,50 kg és 15% testzsír nagyon sok? 14/L

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy milyen jó az alakom, többen kérdezték már, hogy sportolok-e. Én viszont pont az ellenkezőjét látom: szerintem fogynom kéne hasról+combról+vádliról.

Nem eszek sokat(pl:ebédre csak második), mindig vizet iszok, nem eszek sok nasit és focizok+úszok.

Mit tehetnék még, hogy lefogyjak?(már ha kell egyáltalán)

u.i.:Asztma miatt nem bírok sokat futni, edzeni közben sokat kell pihennem+innom 😕



2017. máj. 21. 21:48
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nincs veled semmi baj. A testsúlyod tökéletes a magasságodhoz. Nem eszed degeszre magad, és sportolsz is, ez így teljesen rendben van.

Az emberek mindig találnak kivetnivalót magukon, de el kell fogadd magad olyannak, amilyen vagy. Így kell szeretned magad, mert, ha most nem szereted azt, aki vagy, azt, ahogyan nézel ki, akkor azt sem fogod szeretni amilyenné válsz majd.

2017. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mockingbird01 válasza:
Hát... Mivel lány vagy nem igazán ajánlom a fogyást. 15°% testzsírként, elég alacsony. (kb 11%-nál már menstruációs problémák is lehetnek) Tehát ha még fogyni szeretnél nagy valószínűséggel az izmodból fogsz veszíteni, mivel az izom több kalóriát éget el mint a zsír. Tehát pont az ellenkezőjét éred el. Ha a testsúlyoddal nem vagy kibékülve (pedig szerintem tökéletes) akkor azt is vedd számításba, hogy ha veszünk két azonos térfogatú zsírt és izmot, akkor az izom jóval nehezebb mint a zsír. Szerintem te így vagy jó, ahogy vagy! :D
2017. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az még akár kevés, 30 százalékos testzsírral is tökéletes tud lenni egy lány. Nem kell fogynod szerintem.
2017. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ártana pár beszélgetés egy pszichológussal, ha ilyen adatokkal is túlsúlyosnak látod magad. Később problémád lehet belőle, bár szvsz most is valamilyen lelki dolog miatt hiszed, hogy van még rajtad felesleg.
2017. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a 15% igaz, az nagyon is kevés.
2017. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Talán azért érzem magamat így, mert a legtöbb lány nálunk 38-40 kg+ 9-12% testzsír. A legjobb az egészben, hogy ők állandóan azt mondják, hogy fogyniuk/kondizniuk/diétázniuk kellene. Legjobb barátnőm dupla annnyit eszik mint én, ráadásul egészségtelen kajákat és mégis csontsovány :/

2017. máj. 22. 19:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

És milyen magassághoz 38-40kg-ok? Inkább kislányok vagy tinik már, esetleg nők? Testzsírjukat hogyan mérték? Csak azért kérdem, mert 8% a pasiknál, 12% a nőknél az esszenciális zsír, alatta már inkább hulláról van szó. Nőknél a 20-25%-os a leginkább egészséges, az immunrendszer megfelelő működéséhez szükséges a minimum testzsír.


Arról nem is beszélve, hogy attól, mert vannak egészségtelenül gebék, még neked nem kellene annak lenned; kútba sem ugrassz csak azért, mert van olyan hülye, aki megteszi. Majd később meglesz ennek a böjtje, de akkor nem tudják majd visszacsinálni.

2017. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ők 156-160 cm-esek
2017. máj. 22. 20:05
 9/12 anonim válasza:
Te barom neked mi bajod! A testzsí%odból és a hozzáállásodból ítélve te elmebeteg vagy. Ekkora testzsír% a fiúknál is kevés.
2017. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9%???


Az már közelíti a testépítők verseny előtti állapotát... Nehezen hiszem el...

2017. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!